Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy szép idézetet keresek a...

Egy szép idézetet keresek a Bibliából, ami illik születésnapra. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!! köszönöm :)
2010. aug. 16. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ehhez ismerni kéne az ünnepeltet.
2010. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Harrr ***** válasza:
22%
És a Bibliát :D
2010. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azoktól vártam választ, akik ismerik!!

És a Bibliában örökérvényű gondolatok vannak, amihez nem szükséges ismerni az ünnepelt jellemét...

2010. aug. 16. 09:42
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Én egyénileg személyre szabva szeretek idézeteket írni az ünnepeltnek, mert akkor tényleg neki szól és nem csak egy sablon (én se szeretem a sablonokat).
2010. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Az Ároni áldás egy részletét pl.?


Itt meghallgatható:

http://www.youtube.com/watch?v=hzE0c1DAYjg


Szerintem nagyon szép születésnapra:


"Azért vagy, mert Ő akarta...Áldjon meg Téged az Úr, és őrizzen meg Téged Ő..."


Vagy amelyik része neked jobban tetszik.


27/L

2010. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Jézus a zsidóknak

"A sátán az atyátok, és atyátok kedvére igyekeztek tenni, aki kezdettől fogva gyilkos, nem tartott ki az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor hazudik, magából meríti, mert hazug, és a hazugság atyja."

(János evangéliuma 8.44)

2010. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
10.06 - os!! Ez nagyon szép, és tényleg nagyon alkalomhoz illő. Köszönöm :)
2010. aug. 16. 11:56
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Örülök, ha tetszik! :)

Remélem, amennyiben azt választod, az ünnepelt is örülni fog neki!


27/L

2010. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

SZIA!

Ne haragudj,hogy elszomorítalak,de a Bibliában 2 születésnap

van megemlítve ,mindkettő esetben olyanok ünnepelték meg a születésnapjukat ,akik nem hittek Istenben ,és mindkét esetben haláleset történt !1Mózes 40:20-22 Márk6:21-24

Ebből látszik ,hogy a Biblia elítéli a születésnapok megünneplését !Ezt megerősítve ,sem Jézus sem más Istenfélő

személyről nem olvasod a Bibliában ,hogy ünnepelték volna a születésnapjukat .Mai napjainkban Jehova tanúi azok akik ma ugyanúgy nem teszik ezt !

2010. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

ma 09:47


Jehova Tanúi nem állnak fel a himnusz éneklése közben sem, pedig a magyar himnusz egy fohász Istenhez...továbbá a Jehova Tanúi inkább hagyják meghalni még a saját anyjukat is, ha csak vérátömlesztéssel lehetne megmenteni az életét....Továbbá a Jehova Tanúi folyamatosan zaklatnak, az Őrtorony maszlagukkal...hiába kértem őket, hogy tartsák tiszteletben a hitemet és ne zaklassanak.

Ennyit a Jehova Tanúiról...

27/L

2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!