Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Antikrisztus tudja magáról,...

Az Antikrisztus tudja magáról, hogy ő az Antikrisztus vagy időközben fog rájönni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 20:30
 1/10 ...Laci ***** válasza:
27%

Ha tudná, nem lenne az.


Sátán volt az egyetlen, aki Isten ellen volt és pontosan tudta, mit csinál. Mindenki más csők őt követte tudatlanul.

2021. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az Antikrisztus tudja magáról, hogy ő az Antikrisztus vagy időközben fog rájönni?"

Mivel az antikrisztus definíciója a Bibliában az, hogy mindenki antikrisztus, aki tagadja, hogy Jézus a Krisztus, gondolom tudatában vannak annak, hogy tagadják Jézus megváltó státuszát.

2021. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Idegen ez nekem.
2021. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Igen, rá fog jönni! Máté evangéliuma 7:22."Sokan mondják majd nekem azon a napon: Uram, Uram, hát nem a te nevedben prófétáltunk, űztünk ki démonokat, és tettünk sok csodát? De én akkor ezt mondom nekik: Semmi közöm hozzátok! Távozzatok tőlem, ti törvényszegők!
2021. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez a videó beszarás xD linkelj nekem ilyeneket légyszi
2021. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az elején még biztos, hogy nem lesz tudatában ezzel a ténnyel! Erről árulkodnak azok az írások, melyek arról tesznek említést és bizonyságot, hogy az emberiségnek jót akar és imádni is fogja Őt az emberiség. Olyan intézkedéseket fog tenni és kieszközölni, mely az emberiség számára jó, előnyös és hasznos lesz. Politikai ellenzékeit megbuktatja és megalázza. A vagyonokat szét és megosztja. Igyekezni fog az egyenlőségre nem pedig a zsarnokoskodásra! Népszerű lesz a világ szemében.

Aztán jön a bélyeg, a pecsét, a jel az emberek jobb kézfején vagy a homlokukon. Igyekszik elhitetni mindenkivel, hogy a biztonságuk érdekében erre szükségük lesz. A készpénz megszűnik, sem fém sem papírpénz nem lesz. Minden elektronikus úton fog történni, akár csak minden adat mindenkiről. Aki e rendszer része csak az fog majd tudni eladni és vásárolni. Viszont ennek a feltétel maga az egyéni szabadság eladása és feladása! Tehát "Béke és Biztonság" lesz meghírdetve és biztosítva a személyes szabadság eladása és feladása ellenében!!! Ennek követelménye az imádat!!! Az imádat elősegítése és biztosítása érdekében az előre haladott fejlett (Bio-nano-mikro-clon stb.)technika és tudomány által megcsinálják az A.K. képmását, melybe "lélek" adatik, melyet elhelyeznek minden nagyobb városban, fővárosokban, ami előtt hódolatukat tehetik az emberek.


Nos az A.K. megjelenésekor, feltörekvésekor eljön Illés és Énok is, akik hírdetni fogják az ISten igazságát és prédikálni fognak az A.K. ellen, ám az embereknek ez nem igazán fog tetszeni. Ez 3 és fél évig fog tartani, aztán az A.K. ellen merényletet követnek el és halálos sebet kap. Majd a sátán ezt kihasználva teljes erejével és hatalmával beköltözik e testbe és leutánozva Jézus feltámadását feltámad az A.K. is a sátán teljes erejével és hatalmával. Akkor már hatalma lesz megölni Isten 2 prófétáját Illést és Énokot!!!! Aztán elkezdődik az igazhitű keresztények üldözése elfogása és megölése, akiknél a Jézus Krisztus bizonyságtétele van!!!


Ekkor már minden bizonnyal tisztában lesz vele, mármint azzal a téves nézettel hogy Ő maga az Isten!!! Megszünteti az áldozást, áldozat bemutatást. Hatalma lesz, hogy a nappalból éjszakát csináljon és, hogy az éjjelből delet, azaz, hogy megforgassa a földet, mindezt isten igéjére hivatkozva!


Ám.8,9. És lészen azon a napon, azt mondja az Úr Isten: Lenyugtatom a napot délben, és besötétítem a földet fényes nappal.

2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez benne van a Bibliában? "Akkor már hatalma lesz megölni Isten 2 prófétáját Illést és Énokot!!!! "
2021. márc. 31. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Röviden: ha van két ellenfél ott mindig a másik a rossz.
2021. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!