Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van aki nem jár vallási...

Van aki nem jár vallási közösségbe??

Figyelt kérdés
Sziasztok, van itt olyan keresztény aki nem jár évek óta se templomba, se gyülibe? Keresztény vagyok, Református. De évek óta nem járok. Úgy gondolom Isten mindenható mindenhol ottvan... sajnos a mai világban a közösségek 95%-a pénzmosás! Minden reggel és este imádkozom! Szoktam hangos bibliát hallgatni, szoktam másoknak segiteni Isten dicsőségére , Jézus nevében! És nekem ez bőven elég így. Negativ kommentek, fanatikusok kíméljenek! Köszönöm
2021. ápr. 4. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Van.


Mi a kérdésed?

2021. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Honnan van a bizonyítékokkal alátámasztott infód, hogy a közösségek 95%-a pénzmosás. Mert ugye tudjuk, hogy ha ez a saját fejedből pattant csak ki, akkor azt rágalomnak hívják és biztos, hogy nem Isten sugallta.
2021. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A többség.
2021. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok ilyen van, őket hívják maguk módján hívőknek, akik szembe mennek Jézus tanításával, hiszen ők jobban tudják, mint maga az Úr. Ennyi erővel buddhista is lehetnél, köztük is van, akik szoktak segíteni másoknak, sőt ateisták között is.
2021. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Negativ kommentek, fanatikusok kíméljenek!"


hogy gondolod ezt így elrendelni, mikor most kérdezed meg századjára ezt?

2021. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!