Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helyesen döntöttem?

Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Elhagytam a felekezetet(református) azonban hiszek Istenben ugyan úgy. De 21 éves vagyok nem élhetek úgy mint egy szent öregember. Tisztelek, másokat ugyan ugy. De pl csajozok, házibulizok(most a virus miatt nem) szoktam imádkozni, de ha a biblia szerint élnék olyan lennék mint valami unalmas rabszolga , csak dolgoztam meg ima , hazi munka semmi szórakozás mindenről le mondtam így élni nem lehet meg a túlvilágon aggódni hogy hova jutunk szerintem nem azert vagyunk itt a foldon hogy azon töprengjunk hanem hogy szeressuk egymast meg élvezzük az eletet majd lesz ami lesz oda at
2021. ápr. 4. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem miről beszélsz.

A református a legnyitotottab vallások egyike. A hívő ismerőseim sem szent öregemberek meg nem vonnak meg maguktól dolgokat. Úgy élnek mint mások. De attól meg templomba elmennek. Senki sem kötelez, hogy járj minden héten.

Mégis melyik hívő átlagember él a biblia szerint? Nonszensz

Szóval azt akartad ezzel mondani, hogy nem fogsz menni többet templomba, hogy bulizhass csajozhass holott a kettő sosem zárta ki egymást?

Reformátusoknal meg gyónni sem kell....

2021. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom, azt még mindig nem tanultad meg hogy ezeket a mindennapi szentfazék kérdéseidet a vallás kategóriába tedd.

Úgyis át fogják rakni mint mindig, ugyanis itt senki nem kíváncsi rá.

2021. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Jól tetted, bár csak annyi jön le, hogy elhagytad a felekezetet, A vallási életszemlélet nem igazán jó dolog szerintem: emberek és emberek ugyanolyanok, nincs különbség köztük, mert valaki többet tud egy mondvacsinált dologról...
2021. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Minap még hitgyülis voltál. Meg katolikus. De legfőképpen önimádó.
2021. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Te kérted ki a véleményünket. Ha nem tetszik, nem kell máris k.rva anyázni.
2021. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezt csinálja, mert szellemi fogyatékos. Egyszer ezt is kibökte a szokásos dumái mellett.
2021. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Istenem, mekkora idióta vagy...
2021. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!