Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent ez a Jézus-álom?

Mit jelent ez a Jézus-álom?

Figyelt kérdés

Jézust láttam álmomban. Láttam, ahogy sok emberrel, köztük sok gyerekkel volt, fogták egymás kezét és egy láncot alkottak, közben mozogtak és talán repültek is. Meg ahogy közeledtek Jézushoz és megfogták a kezét, valami ilyesmi rémlik. Az álomban láttam Jézust keresztre feszítve is, bár az álmomban a kereszt nem olyan széles volt mint a valóságban.

Mit jelenthet ez az álom?

Kiskoromban meg lettem keresztelve, gyerekként jártam templomba, egy időben, főleg egyetemistaként eltávolodtam Istentől, majd pár hónappal ezelőtt (igazából most vagyok az egyetem végén) visszatértem és újra hinni kezdtem és azóta gyakran imádkozom. Közben ezzel párhuzamosan próbálok változtatni magamon és az életemen, mert depressziós időszakokon vagyok túl, még most se múlt el teljesen, rájöttem arra is, hogy mennyi mindent rosszul csináltam és bölcsebben szeretnék élni, és mostanság igyekszem újjászületni és amennyire lehet, elhagyni az eddigi bűneimet.

Részben tényleg megváltoztam, mert amúgy már nem követek el annyi bűnt, mint régebben és igyekszem odafigyelni, hogy ne bántsak meg másokat, hogy ne kiabáljak, jobban értékelni a jó dolgokat, amiket mások tesznek értem. Még így is lenne olyan dolog, amin változtathatnék, de elindultam egy úton.


Tegnap este imádkoztam Jézushoz, elmondtam neki a bánatomat, hogy eddig is változtam már, de még tökéletesebb szeretnék lenni. Sajnos tegnap tettem valamit, amit nem kellett volna és elmondtam neki, hogy megbántam. Arról is beszéltem Jézusnak, hogy néha félek és gondolkodok azon, hogy vajon a mennybe vagy a pokolra kerülök-e és hogy nem szeretnék a pokolra jutni, több okból sem. Kértem Jézust, hogy ha van valamilyen üzenete számomra, akkor továbbítsa nekem és mondtam, hogy úgy szeretnék tőle választ kapni.


Az lenne a kérdésem, hogy az álom, amit láttam Jézusról, az lehet tőle egy üzenet, vagy inkább csak átlagos álom, azért történt mert imádkozni szoktam és ezt így dolgozza fel az agyam?

Lehetséges, hogy ezzel Jézus akart nekem válaszolni az imáimra?



2021. ápr. 17. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Átlagos álom, aminek nincs semmilyen jelentése.
2021. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen,lehet. Isten álmokon keresztül is üzen. :) Olyan ez az álom, mint egy válasz a félelmedre. Megmutatja mire hív valójában Jézus és ott nincs félelem. Elsősorban Istentől kérd a választ, mert ha álmot adott neked, akkor a jelentést sem sajnálja tőled.



Azt ne feledd, hogy Isten az, aki elvégzi benned a munkát és nem fog saját erőből menni. Csak kérni kell tiszta szívből és megadatik.

2021. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es a tudatalatti üzen álmokon keresztül...
2021. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép álmod volt, őrizd meg! (ne dobd ide be az egyre szennyesebb gyakorira)
2021. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor képes Bibliát nézegettem gyerekkoromban én is álmodtam ilyet. Beszkenneljek pár képet a gyerekbibliámból? Pont vannak ilyen fotók.
2021. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt jelentheti hogy el kell fogadnod Krisztus keresztáldozatát és akkor megadja neked az újjászületést és csatlakozhatsz az Eklézsiahoz( krisztus testéhez, Egyházhoz, a megmentett emberek közösségéhez)akiket Jézus maga vezet szellemben!
2021. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Krisztus testéhez
2021. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!