Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik ez a Pál Feri videó?

Melyik ez a Pál Feri videó?

Figyelt kérdés
"Ez a leves sós", kommunikációs stratégiák, önbizalom kérdése volt a téma. Virginia Satirral vezette be és előadott ezzel a mondattal 4 variációt. Mindenhol kerestem a youtube-on, de nem találom. Tudja valaki esetleg hol van, konkrétan ez a jelenet?
2021. ápr. 23. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem a felsoroltak közül???


[link]

2021. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem itt kerestem, mert videót szeretnék, nem csak hanganyagot. Biztos, hogy fent van youtubeon, mert ott láttam régen, de elvesztettem és egyszerűen nem találom melyikbe volt.

De jó ötletet adtál, ctrl+F segítségével végignézem a "leves" szót, aztán hátha segít elvezetni a videóhoz.

De, ha valaki tud linket, lééégyszi ne habozzon elküldeni!

2021. ápr. 23. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy látom, nem túl részletes a videók leírásai, gondolom feliratozni sem szoták, így nem hiszem, hogy elhangzott neveket, idézeteket meg tudsz keresővel találni.

legfeljebb a kommunikáció, önbizalom témaköröket tudod megtalálni, azon belül neked kell a videóban végignézve, vagy bele-bele kattintgatva keresni.


esetleg ha gyorsítva hallgatod az segíthet felgyorsítani a folyamatot.

2021. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amit belinkelt az előző, ott az előadások szó szerinti leirata is fent van. Szoktam ott is hallgatni és néha olvasom is mellé. De nem találtam a leves szóra. Videókat már néztem egy csomót, tényleg rég keresem, de sehol nincs. Pedig 2012-ben még írtak is róla több oldalon.

[link]

Úgy szeretém megtalálni, mert ha csak le nem vették, meg kell lennie, mert kb. kívülről tudom, annyiszor néztem már, de szeretném valakinek megmutatni. Hát reménykedek, hátha még valaki idetéved, aki tudja melyik az.

2021. ápr. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!