Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy kell megtérni hogy...

Hogy kell megtérni hogy garantáltan a mennybe jussak? Van róla valami tutorial videó?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 19:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én Sambalana akarok jutni infoja kinek van?
2021. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Erre senki se vállal garanciát, mert az ember élete utolsó pillanatában is elbukhat, ahogy meg is menekülhet.

Persze értem én, hogy a kérdésed inkább poén, de remélem nem zavar, hogy komoly választ adtam.

2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Akkor mi értelme megtérni ha nincs garancia hogy mennybe juss? Akkor álljanak le a jehovasok keresztenyek ezzel a megtérítés marhasaggal es hagyják békén az embereket
2021. máj. 5. 19:53
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Mennybejutó OKJ-t végezd el azért, biztos, ami biztos.
2021. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 Mennyibe kerül? 😅
2021. máj. 5. 20:20
 6/19 Mansour ***** válasza:
54%
Nagyjából az a helyzet, hogy ha garanciát akarsz, akkor nem bízol Istenben, ez pedig eleve kizár téged a mennyből.
2021. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Első lépésként meg kell halnod, de azért ne kapkodd el :)
2021. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 De akkor semmi ertelme megtérni. Ez olyan mintha vennél egy rossz mosógépet csak mert azt monták hogy az jó lesz neked de nem működik mivel nem kapcsol be.
2021. máj. 5. 20:49
 9/19 anonim ***** válasza:
Létezik űrbe szórás is. Foglalni kell Amerikában kilövésre időpontokat...
2021. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ahymosas en is megtertem kérdező aztan a hitgyuli teljesen be bolonditott amikor az agyam be zavarodott azt mondta a satan tamadott be meg a demonok persze ez nem igaz hiszen aztse tudjuk letezik e! Javaslom neked Járj templomba katolikusok vagy reformátusok koze, higyj Istenben hogy o a mindenek Ura es a mi mennyei ATYANK higyj Egyszulott Fiában az Ur megvalto Jezus Krisztusban s szentlelekben Ne drogozz ne cigizz, dolgozz legyel becsületes tiszteld a masikat szeresd a csaladod barátaid ne bánts senkit ha hibázol kérj bocsantot Istentől es embertől higyj es kesz! Ne terj meg ne állj be se hitgyuli se Jehovák koze se baptistak mert mind agymoso szekta felborítjak eleted tapasztalatbol irom higyj amit mondtam legy jo ember es kesz aldjon az Ur vigyazz itt sok fanatikus van
2021. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!