Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha te lennél isten, és majd...

Ha te lennél isten, és majd ítélkezned kellene Orbán, Gyurcsány, Karácsony Gergely és a hozzájuk hasonló politikusok felett, milyet hoznál?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Orbán Viktor isten!
2021. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Haláluk után őket már nem engedném vissza a körforgásba...
2021. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem az istennek kéne ítélkezni, hanem az embereknek:)
2021. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Akkor látnál mindent, és tudnád hogy mit miért csinált. Lehet a rossz sem olyan rossz, a jó pedig csak nekünk álcázza jónak magát.
2021. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A karma amit felhalmoztak áldásos pályafutásuk alatt rendezni fogja a sorsukat. Egyébként, nagy eséllyel nem Isten fog ítélkezni felettük.
2021. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Szülessenek újra legalább 20-szor, minden életükben éljenek le legalább 100 évet valami elmaradott porfészkeben, pénz nélkül, lehetőségek nélkül.

Szóval úgy, mint magyar átlag családok tömege.

2021. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Westernfilmet forgatnék velük "A Jó (Orbán), a Rossz (Gyurcsány) és az Ügyefogyott (Karácsony)" címmel. Kasszasiker lenne! :D
2021. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Ovi az egyik stadionjaban élne akkor.
2021. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6# Itt mindig felvonom a szemöldököm. Nálunk semmi sem volt adva. Én még a szüleimnek sem kellettem. Nem örököltünk semmit, nem segített senki, nem vagyunk diplomásak, csak sima, egyszerű emberek, mégis, az évek óta tartó kitartó munka meghozta a gyümölcsét, mert hogy hiába szültem sok gyereket, attól még én is dolgozom, és van ház, kocsi, minden. Csak annyit csináltunk, hogy dolgoztunk. Nem az állam mondja, hogy legyen lusta valaki. Miért ők lennének a hibásak? Anyám, apám lusta volt, nem is vitték semmire. Múltkor láttam anyám facebook profilján a siralmát, hogy de kevés nyugdíjat emelt neki az állam. Az nem volt odaírva, hogy az alkohol miatt a saját gyerekét dobta el és hogy büdös volt neki mindig is a munka.
2021. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bbenjoe ***** válasza:
Föllapoznám az életkönyvüket, és azon lennék hogy mindegyiket beengedjem a Mennyországba.
2021. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!