Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen természeti törvények...

Milyen természeti törvények vannak még ezeken kívül? #1. Az egység törvénye , #2. Az ok-okozat törvénye , #3. Az adományozás törvénye , #4. A nem-ellenállás törvénye , #5. A nemkötődés törvénye , #6. A teremtés törvénye , #7. A szándék törvénye?

Figyelt kérdés

#Az ok-okozat törvénye #Az adományozás törvénye #A nem-ellenállás törvénye #A nemkötődés törvénye #A teremtés törvénye #A szándék törvénye
2021. máj. 19. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Ezek nem természeti törvények. Természeti törvény az F=m*a, vagy az R=U/I, vagy ilyesmik. Ezek amiket felsoroltál, leginklább valami ezós kitalálmányok (szerintem az sincs teljesen tisztában azzal hogy mik ezek, aki kitalálta őket).
2021. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező szellemi törvényekre gondolt
2021. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ebben a cikkben írták / írják természeti törvénynek ezért használtam én is ezt a kifejezést: [link]
2021. máj. 19. 12:24
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezek egyike sem természeti törvény.
2021. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
A hegyi beszéd tartalmaz szellemi törvényeket. Pál apostol írja, hogy tiszteld a szüleid és hosszú életed lesz, ez is szellemi törvény
2021. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Léteznek természeti törvények metafizikai értelemben is, nem csak a F=m*a. Mert az életünk azért összetettebb ennél.


De a filozófia ezért nem ezeket mondja, mint a kérdésben: [link]

2021. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hadd kérdezzem meg, hogyan/honnan szedted össze ezeket a törvényeket?

2021. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

A kérdező a #3-as hsz-ében megadta azt alinket, amit te lusta voltál megnyitni.

2021. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszi, kedves 14:14-es. Pontatlanul fogalmaztam.


Honna veszed, kedves Kérdező, hogy e cégvezetési szabályok ún. természeti törvények?

2021. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia 9/9! :-) Úgy látom még mindig nem nézted meg a linket amit a 3. hozzászólásban írtam és amit a 8. hozzászóló (köszönöm szépen) említ! :-) A linket megnyitva olvasható ez a hét természeti törvény (ők fogalmaznak így).
2021. máj. 19. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!