Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki jehova tanuja azoknàl...

Aki jehova tanuja azoknàl megengedett hogy hàromgyerek hàrom külömbözőapatolvan?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy csak fizess eleget az "egyháznak"
2021. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem megengedett, akkor visszamész az időben, és ugyanattól a faszitól esel teherbe?
2021. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Isten nem engedélyezi, hogy 3 férfival legyen egy nőnek nemi kapcsolata, mert csak egy férje lehet.

Talán a kérdést rosszul tetted fel.

Ha arra utalsz, hogy már van három gyermeked más-más apától, és szeretnéd tanulmányozni a Bibliát, Jehova Tanúi segítségével, annak semmi akadálya.

2021. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

1

Remélem most hízott a májad, hogy ezt elmondhattad. Népszerű a hozzáállásod a világban. De nem a keresztény életben.

2021. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Aki nem JT annál megengedett, hogy kvázi írástudatlan legyen mint a kérdező?
2021. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem van 3 gyerekem 3 apàtòl. Csak kivàncsi voltam a vàlaszokra
2021. máj. 20. 03:13
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Jehova tanúinál maximum 1 apától lehet valakinek gyereke, aki a férje is. Ha egy másik férfivel lefekszik, az már házasságtörés. Vagy is kiközösítik az illető nőt. Ha a kérdés arra irányult, hogy járhat-e a gyülekezetbe és tanulmányozhat-e olyan személy, akinek különböző apáktól van gyereke, akkor, igen. Megjegyezném régóta a járvány miatt, jelenleg online vannak az összejövetelek. Ha egy nőnek három apától vannak a gyerekei, ettől még lehet idővel tanú, nem kizáró ok. A múltban elkövetett hibákért senkit nem fognak okolni. Maximum a Teremtő és Fia kérheti számon és nem ember
2021. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

És ha kétszer megözvegyült és harmadszor is férjhez ment?

És ha más válás tagjaként özvegyült meg?

Mit szeretnél sugalni?

2021. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem tudom, de a suliban egy lány Jehova tanúja és összefekszik minden csávóval.
2021. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A vallásokban minden megengedett.
2021. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!