Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mérjük fel! Milyen vallású...

Mérjük fel! Milyen vallású vagy, melyik dominál a GYK-n? Szavazz!

Figyelt kérdés
Én római katolikus vagyok

2021. máj. 22. 20:20
A kérdező szavazást indított:
római katolikus
görögkatolikus
református
evangélikus
ortodox (sok fajtája van)
iszlám
Hit Gyülekezete
Baptista
Jehova Tanúi
Egyéb gyülekezet, kifejtem kommentben
66 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
spagettiszörnyista
2021. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Ateista
2021. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok vallásos
2021. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Ne bánkódj egyes, csak a humorodat nem értékelik.

Habár ma már boldog-boldogtalan vallást alapít, magát önjelölt megváltóként kihírdetve, a tiéd legalább cuki :)

Emlékeztek, tavaly vagy tavalyelőtt arra a magyar palira, aki azért bukott bele a dologba, mert a felesége megunta, hogy lefekszik a hívekkel?

Egy távoli ismerősöm meg egy másik szektába keveredett, alig bírt szabadulni. A vezető és a családja ebből él, láttunk videót az egyik összejövetelről, de érthetetlen nekem az egész, főleg, hogy mivel vonzza a követőket. A vezetőnek olyan kisugárzása van, hogy én messziről elkerülném, nemhogy becsatlakozzak hozzá.

2021. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Én antispagettiszörnyista vagyok. Én abban hiszek, hogy nem a spagettiszörny teremtette a világot.
2021. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Hiszek Istenben, de nem vagyok vallásos
2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát, kedves utolsó, ezt nagyon gyakran hallom, de valahogyan ez nem fér a fejembe.. :D
2021. máj. 22. 21:32
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

#7


Elfogadom hogy Isten teremtette a világot, de nem foglalkozom azzal hogy imádjam is.


Egyszerűen nem menne hogy betartsam a keresztény vagy bármely más életet amit egy vallás megkövetel.

Meg hát az is lehet hogy egyik vallás sem igaz. Akkor meg minek strapáljam magam?

2021. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
85%
#7 Én is így vagyok vele. Hiszek Istenben, de nem vagyok vallásos. Tehát hiszem hogy valami féle isten létezik, de azt már nem hiszem hogy olyan, amilyennek a vallás elképzeli és ahogy jellemzi. Én tényleg úgy gondolom, hogy megismerhetetlen és kifürkészhetetlen. Abban sem vagyok teljesen biztos, hogy tudunk vele kommunikálni és hogy a személyes életünket annak megfelelően befolyásolná, hogy jó vagy rossz emberek vagyunk.
2021. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Ateista nincsen
2021. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!