Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vagyok rosszul ha az...

Miért vagyok rosszul ha az elhunyt déd mamámal álmodom?

Figyelt kérdés
Anyai mamám anyukája a déd mamám velünk élt, déd papa meghalt 2007-Ben így dédmama az anyai mamáékkal élt . 2016ban halt meg. 87 évesen. Nagyon szerettem ő is engem, gyakran mértem a vérnyomását cukorját, ha kellet, vagy segítettem neki, nagyon szerettük egymást és hiányzik nekem is meg az egész családnak. Azonban ha vele álmodom furcsákat szoktam , mondom neki: mama te élsz hiszen meghaltál azt mondja nem haltam én meg vissza jöttem a sírból ahogy meghaltam,, aztán fel ébredek sokszor rosszul vagyok, keresztény katolikus vagyok, azért írtam ide hogy hívők miért van ez hogy ha a dédivel almodok rosszul vagyok ébredés után meg miaz hogy mondja nekem hogy ő nem halt meg vissza jőtt? Koszonom válaszaitokat.. utoirat bocsanat gyorsan gépeltem es van helyesiras hiba,
2021. máj. 28. 09:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki válasz????? Haho
2021. máj. 28. 12:17
 2/2 KZitus ***** válasza:

Szia

Azért "vagy rosszul", mert nagyon szeretted, és egy álom felerősíti ezeket az érzéseket, mivel álmodban újra "élvezed" a társaságát, viszont amikor felébredsz, szembesülsz a valósággal, vagyis a hiányával. Azért írom neked ezt, mert én is számos alkalommal átéltem hasonlót, csak én az anyukámmal álmodom, akivel mindig egy háztartásban éltünk. Az, hogy ez rossz, vagy jó, mindig az határozza meg, mit álmodom róla. Például az mindig rossz álom, amikor az onkológiával kapcsolatos emlékekről álmodom.

2021. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!