Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztény hívők ezek...

Kedves keresztény hívők ezek az álmok kijelentések Istentől vagy Ördögtől(másnéven Sátántól) valók voltak?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, Régen gyerekként 14 évesen kb meg álmodtam ezeket a halál dolgokat hogy a nagyszüleim közül az apai papám fog először meghalni, aztán megálmodtam hogy nemsokára apai papám testvére is megfog halni az is úgy lett, aztán egyszer meg álmodtam hogy édesapám halálát megfogja érni az anyukája vagyis az apai nagymamám és úgy lett édesapám 48 évesen elhunyt 3 hete szívinfarktusban.... ez is bejött amiket eddig haláleseteket álmodtam, és pont úgy ahogy meg álmodtam!
2021. máj. 31. 18:50
 1/3 anonim válasza:
A hatalmas Buddha küldte az álmokat!
2021. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Prókátor ***** válasza:

Próbálj meg az alapján dönteni, hogy hogyan hatottak rád ezek az álmok. Ha segítettek, akkor valószínűbb hogy Isten segítsége volt.

Segített édesapád halálának feldolgozásábann az álom? Ha igen, akkor valószínű, hogy ezzel segített rajtad ISten. Ha felzaklattak ezek az álmok, és utánuk csak zaklatottabb és letörtebb voltál, mikor bekövetkezett az álmod, akkor valószínűbb, hogy gonosz erők akartak az álmokkal még jobban meggyötörni.

2021. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezeket KB 14 éve álmodtam hogy majd ez meg ez a szemely fog meghalni es ugy lett!
2021. máj. 31. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!