Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik hogy haláleset után...

Létezik hogy haláleset után annyira kisírja magát valaki, hogy a temetéskor már nem tud sírni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen.
2021. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem én bolondultam meg. A halál napjától három napig csak sírtam, de a temetésen alig könnyeztem.
2021. jún. 4. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Miért ne létezne? Nem muszáj a temetésen sírni.

Egy elég merev, intézményesített, "katonás" szertartás, sokak annyira befeszülnek és idegenkednek tőle, hogy nem vált ki belőlük plusz érzelmet.

2021. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik.
2021. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

Két nagyszülőm temetésén én sem sírtam, csak egy nagyon kicsit.

Viszont nagyapám nincs egy éve, hogy elhunyt, ha eszembe jut most is sírok néha. De a temetésen alig sírtam. Engem lekötöttek a tennivalók: előtte a virágok intézése, a ravatal elkészítése, plusz az összes kántor lemondta, akit megkérdeztünk, és előző nap még nem volt meg, hogy ki lesz. Végül szereztek valakit, de végig rettegtem, hogy biztos borzasztó lesz az ének (nem lett az szerencsére).

2021. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mamám temetésén a szívem megszakadt, de sírni sem sírtam.
2021. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ia volt ilyen. Amikor nagyapámat temettük nem tudtam sírni, pedig, amikor volt osztálytársam apját, akkor zokogtam, annak ellenére, hogy tatám elvesztése sokkal-sokkal jobban megviselt.
2021. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!