Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nekem miért nem sikerül semmi?

Nekem miért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert ilyen pesszimista vagy. Meg nem tudsz egy normális kérdést feltenni.
2010. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Megszülettél!!!

Ez nem sokaknak sikerül :-)

Szóval a semmi már kilőve!!!!

2010. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Mi nem sikerül? És hány éves vagy? Mert ha tizen-huszon eleje, akkor még nem is tudod,mi mindent tartogat számodra az élet. Másodsorban ahhoz, hogy nagy dolgok történjenek, neked is kockáztatni kell, bele kell vágni, és ha elesel újra felkelni és harcolni.

Harmadszor: ismered a régi mondást: kétféle ember van, akinek félig tele van a pohara,meg akinek félig üres. Vagyis ugyanazt a helyzetet kétféleképpen élhetjük meg.


Freya

2010. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már megpróbáltál mindent, ami tőled telt, akkor szerintem azért, mert nem azt akarod csinálni, amit kellene, vagy megleckéztet az Úr. Általában az önteltség miatt szokott ilyen történni. Én, már szereztem benne, jó sok tapasztalatot.:(
2010. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Néha köszönd meg,hogy eddig eljutottál,Istennek vagy bárminek amiben hiszel.

Valószinü,hogy a mentalitásodon kell változtass egy kicsit.

Ne légy nagyravágyó,és örülj a kicsinek is.

Ha ezeket a tanácsokat megfogadod elégedettebb leszel önmagaddal és az életeddel.

2010. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!