Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szoktál imádkozni, hogy Orbán...

Szoktál imádkozni, hogy Orbán Viktort segítse a Jóisten az útján? Egyengesse a nemzet útját, cselszövésektől mentesen?

Figyelt kérdés
A templom után beszélgettünk a családdal egy másik katolikus csoporttal. Mi igaz hívei vagyunk a kereszténységnek és hiszünk Istenben, a jó erejében és hogy Orbán Viktor megvéd minket az ellenséges vademberektől és Isten küldte nekünk. Azt hittem mi vagyunk a legjobb követői a vallásnak, de a másik csoport imádkozik rendszeresen azért, hogy Orbán Viktor Földi útját siker koronázza, elkerüljék az álnok sátáni cselszövések. Miséket is ajánlanak fel erre az eszmére. És vannak más csoportok is akik így tesznek. Nagyon elszégyelltem magam, mert ezek tanulsága szerint mi még elmaradottak vagyunk. Ismersz ilyen keresztényi csoportokat?

2021. jún. 20. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Ismerek, de csak keveset
Többet is
Még nem is hallottam erről
Nem ismerek, de jó ötlet
más leírom
18 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Orbán Viktorhoz imádkozok, hogy segítse a jóistent!
2021. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Sok volt a misebor tesó?
2021. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Szoktam vele kapcsolatban imádkozni, de annak inkább a szívrohamhoz meg az agyvérzéshez van köze.
2021. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Szoktam imádkozni hogy megkapja ami jár neki.
2021. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
1es. Valóban vannak ilyen kisebb csoportú szekták.
2021. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, én még sose hallottam ilyen miseszándékot. Jó nagyra nőhetett már az orrod Pinokkió.
2021. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

[link]


A kiparodizálás részét ne nézd, annyira fail hogy meme lett belőle, de itt van 1 példa 7es hogy vannak ilyen szekták. Szerintem a kérdező ehhez hasonló videó miatt kérdezte.

2021. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

Minden magyar ember számára kötelezővé teszem hamarosan.


Üdv, Viktor

2021. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

#8

Vannak ilyen szekták, de a mise említése kapcsán és a kulcsszavak alapján a kérdező egy troll, aki a katolikusokat akarja provokálni és hazudozik róluk.

2021. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!