Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szoktál imádkozni, hogy Orbán...

Szoktál imádkozni, hogy Orbán Viktort segítse a Jóisten az útján? Egyengesse a nemzet útját, cselszövésektől mentesen?

Figyelt kérdés
A templom után beszélgettünk a családdal egy másik katolikus csoporttal. Mi igaz hívei vagyunk a kereszténységnek és hiszünk Istenben, a jó erejében és hogy Orbán Viktor megvéd minket az ellenséges vademberektől és Isten küldte nekünk. Azt hittem mi vagyunk a legjobb követői a vallásnak, de a másik csoport imádkozik rendszeresen azért, hogy Orbán Viktor Földi útját siker koronázza, elkerüljék az álnok sátáni cselszövések. Miséket is ajánlanak fel erre az eszmére. És vannak más csoportok is akik így tesznek. Nagyon elszégyelltem magam, mert ezek tanulsága szerint mi még elmaradottak vagyunk. Ismersz ilyen keresztényi csoportokat?

2021. jún. 20. 20:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
10es, erős szarkaztikát érzek simán csak a kérdésben.
2021. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%
igen, szoktam kiabálni hogy "Holy Holy sakrevala nojti ..."
2021. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
Nincs az a misemennyiség, beleértve a világ összes vallását, hogy azt az illetőt megmentse a tettei következményeitől. Nem lennék a helyében.
2021. jún. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
23%
Isten nem létezik, a biblia egy mese. Az összes vallás egy beteg szekta. Miután meghalunk nincsen semmi, elrohadunk.
2021. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

Hát, én Orbánért egy lépést nem tennék!

Lesz vele elég dolga a Jóistennek hogy számon kérje a mérhetetlen sok bűn elkövetéséért, a szegények megsarcolásáért, a nép megkárosításáért, barátai megtagadásáért stb. stb.

S hogy legyen elég ideje ítélkezni, kívánom hogy mielőbb szólítsa elszámolásra! De nem imádkozom érte.

2021. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

Sok mindenért szoktam imádkozni, de hogy Orbánért a számat sem nyitnám ki, az egészen biztos!

Orbán már kártékony az országra nézve!

2021. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
63%

Provokátor vagy, nem katolikus.

Egyébként pl. az egyetemes könyörgésekben szoktunk imádkozni az ország vezetőiért, nem nevükön nevezve (ha katolikus lennél és rendszeresen járnál misére, tudnád, de nem vagy az, elég könnyen ki lehetett ezt szűrni). Mert sok múlik döntéseiken, tömegeket tudnak megnyomorítani, ha úgy van. Ugyanígy imádkoztunk akkor is, mikor Gyurcsány volt kormányon, ez független attól, hogy kik a vezetők és milyen irányultságúak.

2021. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én szoktam fohászkodni az érdekében, többnyire valamiért beleveszem a legközelebbi női hozzátartozóját is.
2021. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam a bűnösökért imádkozni.
2021. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Azért, hogy takarodjon!
2021. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!