Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan aki imádkozik a...

Van itt olyan aki imádkozik a jehovistákért és a szombatistákért? A nem zsidó hívők miért tartanak szombatot, ha nem zsidók?

Figyelt kérdés

Azért jehovista, mert meg ne tudjad, hogy miket művelnek...

Azért szombatista mert a szombattal fenyegetőznek, és a hamis prófétanő pedig szintén fenyegetőzött... Én még nem hallottam olyat sohasem, hogy a vasárnaptartók fenyegetőznek.


2021. jún. 21. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Valamiért úgy érzem troll kérdés akar lenni...

Miért lenne azért jehovista (?), hogy "meg ne tudjad miket művelnek"...

Vagy szombatista "mert a szombattal fenyegetőznek"...

Ha a vasárnap tartók alatt a keresztényeket érted, azért a keresztes hadjáratokat gondolom, ti is tanultátok történyelemből...

Egyébként nem mindegy, hogy ki milyen ünnepet tart, vagy sem? Én katolikusként bírom a Halloween-t, mert tök buli lehet, még ha nincs is hagyománya, és marhára tetszik dia de los Muertos... Kövezz meg nyugodtan :)

2021. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már miért lenne ez troll kérdés, csak mert kíváncsi vagyok?! :O reformátusként nincs bajom az ünnepekkel, mint a jehovistáknak... Halloween napja tartása nem Biblia ellenes, ahogy a karácsony sem... A kövezést pedig te mondtad ;)
2021. jún. 21. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

"Azért jehovista, mert meg ne tudjad, hogy miket művelnek...


Azért szombatista mert a szombattal fenyegetőznek, és a hamis prófétanő pedig szintén fenyegetőzött... Én még nem hallottam olyat sohasem, hogy a vasárnaptartók fenyegetőznek."


Ez szerinted mennyire komoly okfejtés?

2021. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rájöttem!


Elkezdődött a nyári szünet

2021. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okos vagy :P de legalább normálisan válaszolj...
2021. jún. 21. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam értük imádkozni, hogy Isten segítsen nekik rátalálni a helyes útra.
2021. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!