Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem létezik olyan...

Miért nem létezik olyan halálközeli élmény amiben az illető nem akarja látni a titokzatos Fény Lényt ( Jézus talán ), mert úgy hiszi, hogy az egész illúzió, hallucináció?

Figyelt kérdés
jön a fény a sötét alagút végén, és mondja a majdnemtávozó, hogy " Nem akarok látni semmit, mert ez csak agyi illúzió, a tudósok ezt mondják, hagyjatok békén! ". kíváncsi lennék egy ilyenre. Miért nincs ilyesmi?
2021. jún. 22. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem teljesen fény van :) 11éves koromban majdnem meghaltam egy egyszerű térd műtét közben , én egy ajtót láttam amihez közeledtem és amikor közelebb értem kinyílt magától és tatám ,meg "mama" ott állt és amikor beakartam lépni akkor hirtelen meglöktek ,hogy neked még nincs itt az időd és akkor hirtelen felébredtem.
2021. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdekes elmélet. miért kapunk különböző, de majdnem ugyanolyan élményeket?
2021. jún. 22. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Olyankor az agy generálja csak a dolgokat .
2021. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen volt. Nem volt se alagút, se jézus.

És?

2021. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
“Szeretem” az ilyen “csak az agy generálja” elméleteket. Hát persze, hogy az agy generálja, de miért? Mi szükség van rá? Az ilyen megrögzött materialista gondolkodásmód alapján akkor én azt mondom, hogy egy ilyen élménynek semmilyen praktikus oka, célja nincs. Miért álmodunk? Csak azt ne mondd, hogy az agy dolgozza fel a napi információkat, mert ez elég gyenge magyarázat.
2021. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!