Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Bibliánál közelebb sohasem...

A Bibliánál közelebb sohasem fogok tudni közelebb kerülni Istenhez igaz? Tehát sohasem fogom őt látni és sohasem fogom őt hozzám szólni igaz? Ezek csak olyan mesék, mint amikor gyerekkoromban azt mondták, hogy jön a Jézuska, csodákat ne várjak igaz?

Figyelt kérdés

Tehát még senki az életben nem fogja ezt megtapasztalni a Biblián kívül ugye? Ennél közelebb még senki sem jutott el hozzá ember, igaz? Soha nem lesz olyan közvetlen kapcsolat vele olyan közvetlen mintha egy emberrel beszélek jól látom? Ne is kergessek efféle illúziókat, mert nem fogom megtapasztalni, helyesen gondolom ezeket?


Csak azért kérdezem ezeket, mert szeretnék pontot tenni ezekben a kérdésekben magamban, hogy csak kizárólag hit az egész dolog-e.

Szóval olyan nem lesz, hogy megmutatja magát előttem a szememmel látva vagy közvetlenül kommunikál velem a fülemmel hallva, még ha fejen állok akkor sem? Ilyen illúziókat kár ugye kergetni?


2021. jún. 24. 04:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ezeken a fentieken kívül volt olyan MOSTANI élő ember, aki a legközelebb jutott el őhozzá?
2021. jún. 24. 04:32
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nos, lehet hogy nem fog megjelenni előtted, de megkérheted rá hogy maradjon melletted, lesznek majd jelei biztos.



Lehet le pontozni.

2021. jún. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
37%
Igaz.
2021. jún. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

A Biblia nem Istent, hanem egy -véleményes, de leheséges- istenképet tár elénk.

---

Hogy milyen közel kerülhetsz hozzá? Hm. Őrajta igazán nem fog múlni, csak rajtad. Annyit tapasztalsz meg belőle, amennyire csak képes vagy. Ő, nos Ő mindig itt van és elérhető.

2021. jún. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ezeken a fentieken kívül volt olyan MOSTANI élő ember, aki a legközelebb jutott el őhozzá?"

Egy csomó. Mi hívők. Annál közelebb nem tudsz kerülni, hogy a szelleme beléd költözik, ha megtérsz


"Szóval olyan nem lesz, hogy megmutatja magát előttem a szememmel látva vagy közvetlenül kommunikál velem a fülemmel hallva, még ha fejen állok akkor sem? Ilyen illúziókat kár ugye kergetni?"

Szerintem olvasgasd Pál leveleit, jobban jársz. Akkor nem vezetnek félre

2021. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na, Kreatti: hadd látom, mit mondasz egy ilyen keresőnek?

Miért van az, hogy ő például nem találkozhat személyesen Jézussal?

2021. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na látod, kérdező: itt egy igazi hívő.

Legalábbis ezt mondja magáról.

Ő aztán igazán közel van az istenhez, nem?

Tehát nyugodtan alázhat másokat.

2021. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdező még a TE példád alapján se fog kitérni, pedig ez aztán tényleg kemény erőpróba.

Nem ezért írtam - csak azért, hogy lássa: mire számíthat tőled.

Amúgy csak szólok, hogy beperelhetlek hitelrontásért és rágalmazásért.

2021. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező még a TE példád alapján se fog kitérni, pedig ez aztán tényleg kemény erőpróba."

Csak szeretnéd, kisfiam. De a világ nem úgy rezeg, ahogy te szeretnéd


"Nem ezért írtam - csak azért, hogy lássa: mire számíthat tőled."

Azt látja, h te mire számíthatsz tőlem


"Amúgy csak szólok, hogy beperelhetlek hitelrontásért és rágalmazásért."

Hát perelj, pont akartam is írni, h te az iskolában (már ha jártál), amolyan besúgó lehettél. erre tessék:) de szerintem rohanj anyucihoz, vagy az EU-hoz sírni:)


Hitelrontás, mi? Mást sem csinálsz, csak üldözöl és próbálod a "hitelemet rontani". És van egy rossz hírem az egódnak, a kutya nem fog veled foglalkozni a bíróságon. Kiskutyusom, sátánka. Ezért nem jár jutifali :) Nem vittelek le pisilni, azért vagy ilyen feszült?:))

2021. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hitelrontás, mi? Mást sem csinálsz, csak üldözöl és próbálod a "hitelemet rontani"."


Rontod te azt saját magadnak, nem kell neked ahhoz segítség :)

2021. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!