Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondolsz ezt a tanacsot...

Mit gondolsz ezt a tanacsot adtam a hivo haveromnak?! Bocsanat ekezet nelkul irok.

Figyelt kérdés

19 eves a haver en 22.


22 eves leszek januarban jovore! Hiszek Istenben elso aldoztam, keresztelve bemeritve is vagyok! De te telleg elhiszed hogy egy FELSOBB RENDU LENY le iratott egy konyvet? Mint a biblia! Emberek irtak, sok logikatlansagot bele irtak, de ha neked jo baratom elj ugy te eleted nem szolok bele senki dolgaba tiszteletben tartom,,, DE; egyszer elsz, egyszer vagy fiatal, a maszturbaciot nem jo vissza tartani mert a Sperma tulfog benned termelodni ez nem SATAN hanem TESTI HORMON,,, AZ EMBERBEN JO IS VAN,,, ROSSZ IS, nincsen jo rossz nelkul s a rossz jo nelkul! A vallas sok mindenkiben felelemet kelllt a pokol stb! Most kell elni teso!! Most! Nem oda at ott mar lebegunk a lelek olyan mint a levego, ott se etel se sex semmi se lesz csak valami lelekvilag! En azt mondom: elj ugy ahogy akarsz, higyj Istenben, tiszteld az embereket, legyel kedves jo ember, nem vagy te bunos ember!! nem vagy bunos !!! Te egy jo ember vagy baratom!! Nem iszol, nem drogozol,,, nem cigizel hanem: tanulsz, iskolad megvan lassan dolgozol!!! Jo uton haladsz ne kovesd anyad se senki peldajat legy onmagad baratom egy van beloled a vilagon ! Nem kell olyannak lenni mint mas, legy sajat magad ! Mire figyelj?? Arra hogy ne bants masokat, tisztelj mindenkit, legyel kedves, jo ember, de a szexulis eletedhez semmi koze a vallasnak!! Fogjal eg csajt mert szalad az ido! Ha sikerul legyen aza feleseged ha nem lesz mas !!! Jezus Isten fia volt a teljesen mas mi egyszeru halandok vagyunk! Megszuletunk s meghalunk!! Szoval ne bants senkit, ne arts senkinek, tisztelj kedves legyel, de eljel bulizgass, egyel , igyal, szorakozzal! Egyszer elsz! Isten is ezt akarja nem azt ami minden hulyeseget a papok bele irtak a bibliaba ISTEN AZT AKARJA ELJ! Csak ne arts senkinek a tobbi a te dolgod! Nem vagy bunos! Jo vagy! 😘 bunos az aki rosszalkodik drogozik meg iszik! Isten annyit ker legy jo masokkal szeresd a felebaratod ne lopj ne bants senkit ne legy alkoholista se ittas de hogy cigizel e vagy kivel szexelsz magan ugy Isten szeret minket nem babukent akar kezelni ahogy a papok csinaljak meg a pasztorok a

Nemeth sanyi


2021. jún. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A maszturbáció és a házasságon kívüli szex és az egy nemű emberrel való párkapcsolat bűn..

Nem minden, a ki ezt mondja nékem: Uram! Uram! megyen be a mennyek országába; hanem a ki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát.

Máté 7:21 HUNK

[link]


Hanem, a mint meg van írva: A miket szem nem látott, fül nem hallott és embernek szíve meg se gondolt, a miket Isten készített az őt szeretőknek.

1 Korinthus 2:9 HUNK

[link]


És az Isten eltöröl minden könyet az ő szemeikről; és a halál nem lesz többé; sem gyász, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé, mert az elsők elmúltak. És monda az, a ki a királyiszéken ül vala: Ímé mindent újjá teszek. És monda nékem: Írd meg, mert e beszédek hívek és igazak. És monda nékem: Meglett. Én vagyok az Alfa és az Omega, a kezdet és a vég. Én a szomjazónak adok az élet vizének forrásából ingyen. A ki győz, örökségül nyer mindent; és annak Istene leszek, és az fiam lesz nékem. A gyáváknak pedig és hitetleneknek, és útálatosoknak és gyilkosoknak, és paráznáknak és bűbájosoknak, és bálványimádóknak és minden hazugoknak, azoknak része a tűzzel és kénkővel égő tóban lesz, a mi a második halál.

Jelenések 21:4‭-‬8 HUNK

[link]


És jöve hozzám egy a hét angyal közül, a kinél a hét utolsó csapással telt hét pohár vala, és szóla nékem, mondván: Jer, megmutatom néked a menyasszonyt, a Bárány feleségét. És elvive engem lélekben egy nagy és magas hegyre és megmutatá nékem azt a nagy várost, a szent Jeruzsálemet, a mely Istentől szállott alá a mennyből. Benne vala az Isten dicsősége; és annak világossága hasonló vala a legdrágább kőhöz, úgymint kristálytiszta jáspis kőhöz; És nagy és magas kőfala vala, tizenkét kapuja, és a kapukon tizenkét angyal, és felírott nevek, a melyek az Izráel fiai tizenkét törzsének nevei: Napkeletről három kapu; északról három kapu; délről három kapu: napnyugotról három kapu. És a város kőfalának tizenkét alapja vala, és azokon a Bárány tizenkét apostolának nevei. A ki pedig én velem beszéle, annál vala egy arany vessző, hogy megmérje a várost, és annak kapuit és kőfalát. És a város négyszögben fekszik, és a hossza annyi, mint a szélessége. És megméré a várost a vesszővel tizenkétezer futamatnyira: annak hosszúsága és szélessége és magassága egyenlő. És megméré annak kőfalát száznegyvennégy singre, ember mértékével, azaz angyaléval. És kőfalának rakása jáspisból vala; a város pedig tiszta arany, tiszta üveghez hasonló. És a város kőfalának alapjai ékesítve valának mindenféle drágakövekkel. Az első alap jáspis; a második zafir; a harmadik kálczédon; a negyedik smaragd; Az ötödik sárdonix; a hatodik sárdius; a hetedik krizolitus; a nyolczadik berillus; a kilenczedik topáz; a tizedik krisopráz; a tizenegyedik jáczint; a tizenkettedik amethist. A tizenkét kapu pedig tizenkét gyöngy; minden egyes kapu egy-egy gyöngyből vala; és a város utczája tiszta arany, olyan mint az átlátszó üveg. És templomot nem láttam abban: mert az Úr, a mindenható Isten annak temploma, és a Bárány. És a városnak nincs szüksége a napra, sem a holdra, hogy világítsanak benne; mert az Isten dicsősége megvilágosította azt, és annak szövétneke a Bárány. És a pogányok, a kik megtartatnak, annak világosságában járnak; és a föld királyai az ő dicsőségöket és tisztességöket abba viszik. És annak kapui be nem záratnak nappal ( éjszaka ugyanis ott nem lesz); És a pogányok dicsőségét és tisztességét abba viszik. És nem megy abba be semmi tisztátalan, sem a ki útálatosságot és hazugságot cselekszik, hanem csak a kik beírattak az élet könyvébe, a mely a Bárányé.

Jelenések 21:9‭-‬27 HUNK

[link]


Mert nincs egy igaz ember is a földön, a ki jót cselekednék és nem vétkeznék.

Prédikátor 7:20 HUNK

[link]

2021. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem vagy hívő, hiába kérdezed meg naponta.
2021. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Hát ha így állnék hozzá már lelkironcs lennék ami sokkal rosszabb
2021. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!