Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem engedi regisztrálni...

Miért nem engedi regisztrálni az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus programjaira az IEC honlap a kollégámat és barátait?

Figyelt kérdés

Kollégám akart regisztárlni a barátaival, nem ment neki, mérgelődött, na mondom majd én segítek... De nem tényleg valamiért nem enged néhányukat regisztrálni.

Mi lehet a baj, van valakinek ötlete?


Tavaly állítólag az egyik barátja regisztált, és csoportot hozott létre, és beregisztrálta kollégámat és pár embert. De idén újra kell regisztrálni, tavalyi nem él már.

A barátja idén nem tudta megcsinálni, néhány embernél hibát jelzett, hogy már létezik a felhasználó, azt jelezte.

Azt hitte, megcsinálták maguknak, persze kiderült nem. De most próbálta és próbáltuk, hogy egyénileg be legyen kolléga is regisztrálva, hát tényleg nem engedi, pedig nem regisztrált az ideire sem ő, sem más a nevében.


Tapasztalt más is ilyet?


Az a baj, hogy az ügyfélszolgálat nem segítőkész, hiába híjuk őket, nem értik mit akarunk kérdezni, mindig másra válaszolnak.... Ezért kérdezek itt, mert kollégám nagyon szeretne menni, és teljesen kivan, hogy úgy tűnik nem mehet egy ilyen dolog miatt. Néhány barátja szintén így járt...


Segítségeket köszönjük!



2021. jún. 29. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Én kihagyom ezt a bulit.
2021. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

#1

A gonoszakat nem is hívják az Úr asztalához.

2021. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell újból regisztrálni, ha már tavaly megtették.


GYIK: Kell-e újra regisztrálnom, ha tavaly már regisztráltam?

Nem kell új regisztrációs fiókot létrehoznia, ha tavaly már regisztrált, de kérjük, hogy a tavalyi fiókjába visszalépve


- rendelkezzen a 2020-as Hungexpo programokra vett jegyéről 2021. június 30-ig; illetve


- vegye meg ingyenes jegyét a kongresszus 2021-re tervezett nyilvános eseményeire (nyitómise, ifjúsági est, szombati mise+körmenet, zárómise).


Ha elfelejtette jelszavát, a regisztrációs rendszer nyitóoldalán igényelhet új jelszót a belépéshez.


Valószínűleg azért nem engedi, mert már regisztrált tavaly azzal az e-mailcímmel.

2021. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csakhogy azzal az email címmel nem engedi őket belépni!!!!!!!


Ha jelszó emlékeztetőt kér, akkor az nem érkezik meg!!!!

(Vélhetően azért, mert tavaly nem egyénileg regeltek, hanem a Csoportvezető rögzítette be őket egyesével, és ott azon a módon nem kellett nekik külön jelszót megadni.)


A tavalyi régen egyszerűen nem enged belépni. Ezért kezdett előről mindent, próbálták újra a Csoportvezetőn keresztül, de nem megy sehogy. A honlap azóta sem engedi. Most már én is kivagyok ettől....


Segítség¡¡!!¡

2021. jún. 30. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Basszus, mást legonoszozol, de értelem semmi...

Új email cím és problem solved.

2021. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, azt nem írtam még, hiába az új email cím? Nyugi,kollégám ezzel kezdte. Nem ment neki, hát regisztrált volna új e.cimmel nem engedte az oldal. Én is megpróbáltam,sőt még a telefonszámhoz is mást írtam, enyémet, de így se....


Te végül hogy oldottad meg, ha ennyire tudod....?!????

2021. júl. 1. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
Semmi közöm az ilyen babonás hülyeségekhez, tehát sehogy.
2021. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%
Ez nem babona!!!!!!!!!!
2021. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!