Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetne felgyorsítani...

Hogyan lehetne felgyorsítani a végítélet eljövetelét?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 05:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

A Kegyes Koràn nagyon sok helyen leírja hogy a Feltàmadàs Napjàt nem lehet siettetni.

Nagyon sok prófétàtól kérték ezt koràbban, mivel nem hitték el, hogy valójában bekövetkezik majd.


Abdullah

2021. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú szenvedés előzi meg a végítéletet? Sajnos a mostani 40 fokok, a homoszexualitás terjedése, a bűnök kicsúcsosodása, válság, éhezés, stb. még csak most kezdődik. Én meg azt sajnálom, hogy aki most él azt nem hívja el Isten ezeknek a szenvedéseknek a kezdetén. Én is itt kínlódom sajnos, télen meg újra jön a bezárkózás a vírus miatt és soha nem lesz vége, agyilag ki fog készülni mindenki. USA-ba már az 50 feletti fokok már katasztrófa, úgy gondolom már most a pokolban élünk, elég minden.
2021. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van előző. Most kezdődnek az utolsó napok jelei a földön. És tényleg jobban járnánk ha meghalnak mert ki tudja milyen nyomor jön. Az is lehet hogy az iszlám vallás is bejön és akkor nekünk, keresztényeknek annyi lesz. Ha nem ölnek meg hát betéritenek erőszakkal. Mi fiúk úgy tudom az iszlám templomba nők nem is mehetnek tehát nem kéne menjek.
2021. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem mi fiúk hanem azt akartam írni hogy úgy tudom az iszlám templomba nők nem mehetnek csak férfiak. Van 3 vagy 5 órakor imaora és akkor imádkoznak a szőnyegen vagy nem tudom.....én nem is akarom azt a hamis vallást megismerni.

Úgy van ahogy mondod, homoszexualitás, járvány, szegénység, éhezés, nyomor meg most kezdődik és az jár jól akit az Isten szeret és adja hogy meghaljon. Mert mire ennek vége lesz az ember vagy testileg készül ki vagy elveszti a hitét Istenben. Megprobaltatasban nem tudod hinni az Istent mert fektevődik hogy miért van ez, miért adja így.

Mi a tizedrésze annyit sem érünk mint az egykori Szentek és Vértanúk akik életüket adták a hitért és kínozták is őket. Mi a tizedrészét se tudnánk kibírni amit ők kibirtak.

2021. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

" 3 vagy 5 órakor imaora és akkor imádkoznak a szőnyegen vagy nem tudom..."


A mondanivalódban egy valami a biztos: "nem tudom" :D


Nincsenek templomaink, mecsetek vannak például.


Az Iszlám egyàltalàn nem veszélyes a keresztényekre, és màs vallàsúakra sem.


Abdullah

2021. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Gliguta!

12-es vagyok. Igen pont tegnap hallgattam a hírekben, hogy Afganisztánban újra előre kap az Iszlám állam szervezete. Pont mondtam magamban, hogy hát még ez hiányzott nekünk púp a világ hátára. Megint elkezdenek rombolni, ölni, lehet látni ahogy újra erőre kap a Sátán, hogy milliókat öljön.

Én tanár vagyok és most táboroztatást vállaltam nyárra, sok 14-17 évessel is körül vagyok véve. Nem tudom, hogy a forróság, de mi okozza, akkora szomorúságot látok és lehangoltságot közöttük. Tegnapi nap is szíven ütött, annyira sajnálom a mostani fiatalokat. Amikor én voltam fiatal öröm és újongás volt mindenhol, de valahogy a gyerekek szemében is a kilátástalanságot látom. A legrosszabb látvány egy szomorú fiatal.

2021. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van utolsó. Egész biztos hogy 50 éven belül úgy elterjed az iszlám hogy keresztényüldözés el lesznek.
2021. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Az nem is biztos hanem Tény. Meg örüljünk ha 50 év múlva fognak minket keresztényeket üldözni és nem 20 év múlva. Csak az aktuális Szentatyában lehet minden reményünk hogy valahogy negalkuszik az iszlámokkal. Ha muszáj akkor át kell venni bizonyos iszlám szokásokat csak hogy a kereszténység megmaradjon. Igaz hogy Jehova Tanúi szerint semmi pogány elemet nem szabad átvenni de ha úgy volna akkor mi keresztények nem volnánk mert kiirtották volna minket.
2021. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Látjátok, ide vezettek a vallások
2021. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az még ráadásul a probléma, hogy az utolsó pápa most él. Utána nem lesz.
2021. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!