Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A családom miért nem érti meg...

A családom miért nem érti meg hogy én a koránban hiszek?

Figyelt kérdés

A családom mélyen keresztény fiatalabb koromban én is keresztény voltam.

3 éve depreszios letem és elvesztetem a hitem.És rátaláltam a koránra és Allahkra .De a szüleim nem tudják elfogadni hogy már nem vagyok keresztény.

De nem értem ezt miért nem tudják elfogadni.



2021. júl. 21. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi az az Allahk?
2021. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

3-as

Hát az amiben hisz. :-D

2021. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Allahk az egy igaz isten és Mohamed az ö prófétája
2021. júl. 21. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Fuss neki még egyszer annak a koránnak.

Allahkról nem írnak benne.

2021. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Allahkot irtál ismételten Allah helyett. Kérdező te vagy trollkodsz, vagy azt sem tudod miben hiszel, ugyan is a Koránban Allah szerepel nem Allahk.
2021. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Én 14 évesen bejelentettem anyamnak, hogy sajnos otthagyom az iskolát és kiköltözök Angliába. Mert én úgy döntöttem. Valamiért nem akarta elfogadni egyrészt tanköteles voltam másrészt nem tudtam semmit angolul meg Angliáról.

Aztán most mégis innen írok igaz 20 évesen jutottam ki de most itt vagyok és beszélek angolul.

Konklúzió, ha majd felnősz és még mindig Allahkba hiszel és sokat megtanulsz Allahkról akkor a szüleid is el fogják fogadni.

2021. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Két rossz hírt kell közöljek veled:

1: Az Ószövetség Istene ugyanaz, aki a Korán Istene. Az Ószövetségből fakad az iszlám.

2: Az iszlámban sokkal keményebb szabályokat kell betartani, mint Krisztus szeretet parancsa és még üdvözíteni sem fog.


Sok sikert.

2021. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Jumurdzsák is abban hitt mégis milyen csúfos véget ért!
2021. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mansour ***** válasza:
93%
Ha hiszel benne, tiszteld már meg legalább annyival, hogy helyesen írod le a nevét!
2021. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

A családod azért nem fogadja ezt el, mert a keresztény hitet nyilván jobban ismered mint az iszlámot. Gyanús hogy nem megalapozottan választod az iszlámot, hanem csak lázadásból, dacból.

Meg tudod magyarázni mit ad neked az iszlám, amit a keresztény hit nem?

2021. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!