Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mondjak le róla?

Mondjak le róla?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 4-es tanuló, nem járok bulizni, nem iszom, se nem cigizek, segítek itthon házimunkában s szót fogadok de minden nap masztizok és nagyon jól esik felvidít vidám minden napom, ha nem csinálom ideges vagyok. Most ez miért bűn? Független vagyok s nem ártok senkinek se vele
2021. júl. 21. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Vótmá..
2021. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Miért lenne bűn?! Nem bűn!
2021. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg?
2021. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is a baj, hogy ha rászoksz a mindennapos önkielégítésre, akkor bizony bajban lehetsz majd a feleségednél... mert a kezeddel olyan stimulációra vagy képes, amit a női hüvely nem fog tudni produkálni.
2021. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Csak az előző kommenteket olvasva értettem meg mire vonatkozik a kérdés. Nézd, az emberi szervezet különböző mirigyei váladékot termelnek, amelyek spontán ürülés hiányában feszítik a tároló mirigy falát, tehát el kell őket mesterségesen távolítani. Amikor egy faggyúmirigy nem tud ürülni a megkeményedett faggyúdugó miatt és már fáj, akkor ki kell nyomni. Ez bűn ? Amikor a nyál mirigy kivezető csövében nyálkő képződik kellemetlen fájdalom mellett, akkor azt átmosással el kell távolítani.
2021. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor volt már ez a kérdés hogy a maszti bűn vagy nem bűn mindenki mâst ír... Nehéz eldönteni. De szerintem egyértelműen romboló hatású az elmére is. Ha sokat csinálod leépülsz lelkileg
2021. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!