Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érzitek mostanában rengeteg a...

Érzitek mostanában rengeteg a katasztrófa a világban?

Figyelt kérdés
Én kb. 2 éve nem nézek már katasztrófa filmeket, igaz nincs is amióta teljesen behalt a filmipar. Elég csak a híradót megnézni, minden nap valami újat mutatnak és nincs számítógépes animáció. A Biblia mondja, ha ilyeneket látunk, akkor örüljünk, mert közel a vég. Nemsoká 40 fok lesz Angliában, azt is várom, milyen filmeket csinálnak majd. Kár, hogy most elmaradt a cunami.
2021. júl. 30. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főként a globális felmelegedés miatt. De ezt előre megmondták a tudósok. Egyre több és szélsőségesebb viharok lesznek.
2021. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kár, hogy most elmaradt a cunami."


Én is szeretek vízihullákban gyönyörködni...🥰

Meg jelentős pusztítással járó földrengések se nagyon vannak mostanában...A nagy erdőtüzeknek viszont nem örülök,nem az állatoknak kéne pusztulnia erröl a földröl.

2021. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nincs több, mint régen, csak most a telekommunikáció vívmányai által perceken belül értesülsz róla, régen pedig el se jutott a hír messzire. Ha 200 éve Kínában volt egy nagyobb földrengés, arról Európában szinte senki se hallott róla, legfeljebb kikötőkben, ha a kereskedők hírt hoztak róla. Manapság perceken belül megjelenik az interneten, a tv-n alul vagy felül külön sávban mutatják, stb...

Nincs itt semmi különös.

2021. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
#3 De azt is vedd figyelembe hogy most rengeteg katasztrófa történik
2021. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

#4

Mint írtam, semmivel se történik több, mint régen. Ráadásul a modern eszközök miatt ezek sokkal kevesebb áldozattal járnak, mint akár 100-200 éve vagy régebben.

2021. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
#5 hagyd, nem érdekli! Csak a mesekönyvét szereti olvasgatni... Nem baj, hogy nincs lepra, pestis, neki az számít, hogy lát még egy-két katasztrófafilmet.
2021. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
#6 Sajnálom hogy így látod a dolgokat de attól még egyértelmű mi történik a világban ezt már csak az nem látja aki vak
2021. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen, nem is sok van mar a visszajovetelbol..
2021. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az utolsó napokat éljük.
2021. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem az utolsó napokat éljük."

Igen, ezt 1873 évvel ezelőtt is pontosan ugyanígy gondolták a vallásos emberek. Meg 1647 éve is. Meg 1208 éve is. Meg napjainkban is, meg majd 3218 év múlva is pont így fogják gondolni. Elég jól elnyúlnak ez az utolsó napok...

Nem értem, miért jó olyan életet élni, amelyben egyfolytában a világvégét várod. Miért jó ezzel kínozni magad egy életen át? Miért jó ilyen metális nyomorban élni hosszú évtizedeken keresztül?

2021. júl. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!