Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális ha az edzésemre...

Az normális ha az edzésemre kihatással van a klímaváltozás, mostanában gyakori természeti katasztrófák?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén nehezen alszom, forgolódom, életem leggyengébb formáját hozom idén.


Gleccserek, Amazonas...mi jön még?



2019. aug. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kapcsolat a kettő között. Maximum pszichés.
2019. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális.

Ha nem lennének "Gleccserek, Amazonas..", nem lenne mire fognod visszaesésed.

2019. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le van sz@rva a gleccser! Mit érdekel? Ne törődj ezzel. Makrók legyenek meg, edzés legyen rendberakva, legyél barna, haj álljon jól! Ez a fontos nem a gleccser b+!
2019. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az erdőtüzek óta még jobban égetem a zsírt.
2019. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most még több van. Kibírhatatlan hőség. Most már sportolni sem lehet, ha akarnék is. Tenisz, futás, foci, kerékpár mind kész kínszenvedés. És örülhetünk, ha nem veri el a jég a házat vagy viszi el a tornádó még itt Magyarországon is. Vagy öngyulladással leég a környezetem, ki tudja mi jön még...
2021. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!