Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol írja az őrtorony hogy aki...

Hol írja az őrtorony hogy aki nem Jehova tanúja, az elfog pusztulni az Armageddonban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A harmadik oldal második bekezdésében.
2021. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most vicc, vagy komoly? Ez a tanács témánál van, vagy hol?
2021. aug. 10. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2021. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KZitus ***** válasza:
35%

Szia

Nos én is nagyon megköszönném, ha idéznéd ezt az Őrtorony folyóiratból, mert én már jó régen olvasom, de ilyen állítással még nem találkoztam. Köszönöm neked előre is.

2021. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akár milyen furcsa, de a tanúk szerint, igen. Hogy ne mondhassa senki, hogy ilyet soha sem állítottak, ide másolom szó szerint a következő, ide vágó állításaikat.



Még, csak nem is holmi Őrtorony újságról van szó, hanem a tankönyvükből, amiből megtanulnak válaszolni és kommunikálni az emberekkel.



Érveljünk az írásokból, 285. oldal.



" Miért tekinthetők a Biblia Istenét nem ismerő vallások mellett a magukat kereszténynek nevezők is Nagy-Babilon részének?



....2Kor.4:4, 11:14,15: " E dolgok rendszerének istene megvakította a hitetlenek elméjét, hogy ne ragyoghasson át a Krisztusról az Isten képmásáról szóló dicsőséges jó hír világossága."


"Sátán is átváltoztatja magát a világosság angyalává. Tehát nem nagy dolog, ha az ő szolgái is, minduntalan átváltoztatják magukat az igazság szolgáivá. Végük azonban munkáik szerint lesz." (Tehát a valóságban Jehova főellenségét a Sátánt, az Ördögöt imádják azok, akik nem úgy imádják az igaz Istent, ahogy azt ő megkívánja, még akkor is, ha azt állítják magukról,hogy keresztények. - Vö. még 1Korinthus 10.20.)



Ennyi az idézet....

2021. aug. 11. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
4# mekkora egy hazug ember vagy
2021. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most miért mondod ezt? Mi a bizonyíték, hogy valóban hazug lenne? :O
2021. aug. 11. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert évtizedek óta a szervezet tagja és nem egyszer megmutattuk már neki, hogy hol írja pontosan a sátáni szervezet azt, hogy csak ők menekülnek meg és képes tagadni, mintha nem tudná.
2021. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam én, és ezt már 100.00%-osan tudom. Köszi az infókat. Like.
2021. aug. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!