Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelentsen hogy a megtérés...

Mit jelentsen hogy a megtérés agymosás?

Figyelt kérdés
Pl én hiszek Istenben abban az Istenben aki a Mi Mennyei Atyánk a Kereszténység Istene-Biblia Istene, és hiszek egyszülött Fiában a Megváltó Urunkban Jézus Krisztusban hiszek Szentlélekben próbalok jó pozitiv ember lenni. De mi ebben az agymosás?? Sok embertől hallotam már hogy agymosás
2021. aug. 17. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10 vagyok újra, véletlenül elküldem...még csak annyi, hogy a megtépréshez egyáltalán nem kell agymosás. Sőt! A tiszta értelemmel meghozott önálló döntés kell hogy Istenhez vezessen valakit. "Megtérni" annyit jelent, hogy "megfordulni" , "visszafordulni". tehát jártál eddig egy (valószínűleg bűnös úton, de legalábbis Isten nélkül) és most megállsz, átgondolod, hogy ez hova is vezetne, és megfordulsz. Más irányba haladsz, Isten szerinti életúton jrsz ezután. Otthagyod az eddigi "bűnös életutat" és egy erkölcsösebb, etikusabb, Istenhez vezető életúton indulsz tovább.
2021. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!