Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A jehova tanui mukodik izraelben?

A jehova tanui mukodik izraelben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számadatok: Izrael

Népesség: 9 444 000

Jehova Tanúi: 1 957

Gyülekezetek: 31

Jehova Tanúi aránya a népességhez viszonyítva: 1:4 919

2021. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna de koszi
2021. aug. 18. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ez az adat az ő honlapjukról származik, így nem feltétlen igaz.
2021. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SIDLER22 ***** válasza:
52%

3-as nem szokásuk kamuzni.

A csökkenő népszerűségüket is feltüntették az adatbázisban.

2021. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

3


Tudsz más adatott vagy csak szítod a feszkot?

2021. aug. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Mivel én másoltam be az adatot, ezért szívesen. És igen, tudok mást, ami miatt írtam, hogy nem feltétlen igaz ez az adat.

Tudom, hogy szeretik azokat is beleszámolni, akik már rég nem járnak hozzájuk, már csak egy távoli rémkép ez a szekta nekik, csak épp nem küldték még el a kilépő levelet.

Tudom azt is, hogy szülői nyomásra hány gyereket keresztelnek meg a szervezetbe. Ezek sem tartoznak a valódi tagok közé és őket bizony sehol sem tüntetik fel. Mert hazugok.


A csökkenésre meg büszkék, mert szerintük innen látszik, hogy mennyire érdemtelen az emberiség és csak ők méltók arra, hogy ez a nőnemű műszó hívja őket ebbe a sátáni szektába.

2021. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SIDLER22 ***** válasza:
35%

(4-es vagyok)

Érdekes, hogy most meg erre büszkék. A 2000-es évek elején meg arra voltak büszkék, hogy a létszám miatt már nem társulat a nevük hanem szervezet. Most meg pont arra büszkék, hogy csökkennek? Kicsit zavaros ez nekem. Itt valaki félrebeszél.

2021. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

#7

Miért nem érted? Mindig az adott helyzetet fényezik, s belemagyaráznak valami próféciát.

2021. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
7# Nyugodtan olvasd a weboldalukat. Megengedem.
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

"Tudom azt is, hogy szülői nyomásra hány gyereket keresztelnek meg a szervezetbe. Ezek sem tartoznak a valódi tagok közé és őket bizony sehol sem tüntetik fel. Mert hazugok."


Magyarországon a népesség 70%-a keresztény, közben meg ennek kb a 80%-a ateista, csak csecsemőként megkeresztelték. A JT-k meg ki is léptetik ha úgy van. Ennek fényében érdekes, amit mondasz. Minden vallásnál bele vannak számolva a tagok, akik nem lépnek ki, a legtöbb ki sem lépteti, sőt, igazából a nagy egyházaknál rosszabb az arány, mint a kicsiknél.

Szóval felesleges itt is a feszkót szítni.

2021. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!