Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik Hitgyülekezetbe tudok...

Melyik Hitgyülekezetbe tudok menni Budapesten? Főleg Xiii, Vi, V. Kerület érdeklne.

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 00:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

#8

Voltál már a gyülekezetben? Igen, van adakozás és adakozásra való buzdítás, de egyáltalán nem kényszer adni. Simán dönthetsz úgy, hogy most nem adsz, és senki nem bánt érte. Tapasztalatból mondom.

2021. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem lettem volna honnan tudnám ezeket? Az egy dolog, hogy nem kötelező ettől még igenis manipulálni akarnak, hogy megtedd! Még az orrod alá is tolják a kosarat... És ebből az is egyértelművé válik, hogy miről is szól az egész.
2021. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

#10

Én nem vagyok a pápa, s egy szerény kis házban élek. Amúgy a pápának nincs 1 szobás palotája sem, nemhogy 1000 szobás.


Nem kellett hozzá sokat olvasni:

"Egyszerű életmódot folytat. Érsekként sem tartott autót, ehelyett tömegközlekedéssel járt; ha Rómába kellett utaznia, turistaosztályon repült.[2][6] Szerény lakásban lakott az érsekség épületében; elődje bíborosi öltözetét használta, de szívesebben járt egyszerű fekete öltözetben.[2] Ez a szerénysége a pápává választása után is megmutatkozott.[28] Pontifikátusának kezdetétől a vatikáni Szent Márta-házban él, visszautasítva az Apostoli Palota pápai lakosztályának életvitelszerű használatát."


Viszont Németh Sándor vezető lelkészúr magának sok száz milliós kastélyt épített a hitgyülinek nevezett cégből kivett osztalékából.

2021. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%

#12

Sajnálom, hogy így élted meg ezt.

2021. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
#14 Ne sajnáld! Én jártam jól. :)
2021. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!