Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülekezete vélemény? Ki...

Hit gyülekezete vélemény? Ki járt már ott?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Gonosz, aljas, pénzlehúzó emberéleteket tönkretevő szekta.
2021. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Átmossa az emberek agyát, és anyagilag lehúzza a híveit.
2021. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Eddig csak rosszat hallottam róla magánemberektől, akik jártak már ott. Az atv az ő tulajdonukban van, jól meggazdagodott ez a szekta a hívekből.
2021. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
En jartam par eve honapokig. Arra mennek, hogy minel tobb penzt adj nekik, mert ha "az Urnak minel tobbet adsz, annal tobbet ad vissza" . Hirdeti az iget, hogy a fizetesed minimum tizedet add nekik. Es persze szombatonkent korbejar pár felmeter magas fonott kosar amibe csak ugy repkednek a negy nullaval vegzodo osszegek
2021. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
88%

4# vagyok. Volt olyan hogy elajultam mert annyira nem volt bent oxigen hiaba volt nagy a helyseg, tomve volt emberekkel. Meg akartak magyarazni mindenkepp, hogy a szentlelek szallt meg engem😂

Meg volt valami amerikai hires agymoso itt Magyarorszagon es tartottak ilyen csoportos megteritest ami abbol allt, hogy a terito a homlokomra tette a kezet, valamit zagyvalt es lerantott fejjel a foldre ami kivulrol ugy nezett ki, mintha eszmeletemen kivul kerulnek,kozbe sehol semmi. Masok meg orjongtek, ordibaltak mikor "tavozott beloluk a gonosz"

2021. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Olvasottak alapján... Jó hogy ateista vagyok xd.
2021. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer jártam ott, de szörnyű volt. Motivációs/agykontroll-szerű előadás, tömegpszichózis, és én is láttam a kosárkát körbemenni, gyűlt rendesen a zsé. Ami a legdurvább, hogy mögöttem két szülő örömködött, miközben a két kisgyerekük (talán 6-8 évesek) már a fa padra dőlt, olyan álmosak voltak, és összekuporodva próbáltak aludni a hangzavarban. Este 10 körül lehetett. A szülők rájuk sem hederítettek, kiabáltak, tapsoltak tovább.
2021. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
93%
Messziről kerülje mindenki!!
2021. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Én ott nőttem fel, azt nem mondhatom, hogy nem tesznek jót is és, hogy nincsenek jó emberek.

De összeségében egy hatalomvágyó szekta, ami nem szereti a másságot, lenézi a többi vallást, hazudik, átlép azokon akiknek igazán szüksége lenne segítségre. Nem szeretik ha valaki meg mer kérdőjelezni kijelentéseket és tényleg gondolkodik, nem fogad el semmit kézpénznek. Nem veszik észre, ha valami mentálisan vagy lelkileg küszködik.

Egy megszoksz vagy megszöksz stílusú hely.

2021. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évig jártam egy gyüli által fenntartott iskolába. Ott is érettségiztem le tavaly. Alig vártam hogy vége legyen és kiszakadjak abból a közegből. Nagyon személyválogatók voltak, a "világiakat" kiközösítették. Világi nem lehetett DÖK képviselő, nem mehetett versenyekre. Csak a gyüliseket vitték iskolai pályázatos kirándulásokra. A tanárok a világiakat mindig külön kezelték, és hátra lettünk ültetve. Megaláztak minket. 2 éve pedig egy olyan dolog történt ami még a szocializmusban is durvának számított volna. A gyülis osztálytársaim kitalálták hogy infókat gyűjtenek a világiakról és leírják egy papírra amit odaadnak az igazgatónak hogy el tudjon minket távolítani az iskolából. Egyszer pár osztálytársammal emiatt az igazgató be is hívatott minket az irodájába és megfenyegetett hogyha nem húzzuk meg magunkat nagyon akkor kirúg minket. A legdurvább része az volt hogy kiadták a feladatot egy gyülis lánynak hogy haverkodjon össze egy világi lánnyal, és úgy gyűjtse az infókat. Életem legrosszabb 12 éve volt amit ott töltöttem, most már a régi osztálytársaimat tudatosan kerülöm is a városban, nem tudok rájuk nézni. Sajnos nem jöhettem el onnan, mert szüleim erőltették hogy maradjak abban a suliban.
2022. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!