Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gondolom az,hogy a...

Miért gondolom az,hogy a földi élet az maga a paradicsom?Van még ezzel valaki így?pedig szegény vagyok még is ugy hiszem

Figyelt kérdés
itt megkaphatom a legfinomabb kajákat a legjobb nőket stb. Nem hiszek a túlvilágban inkább a reinkarnációban
2021. szept. 3. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A reinkarnációban nincsen "paradicsom".
2021. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szp72 ***** válasza:
16%

Olyan nagyon szegény szerintem nem lehetsz, ha a legfinomabb kajákon élsz. Vagy esetleg kicsik az igényeid, végülis a disznók is jól érzik magukat a disznóólban, mindennap megkapják a finom moslékot, s ha párzásra is lehetőség van az maga disznó paradicsom.


Azért említem példaként pont a disznókat, mert egyes reinkarnációs hitnézetek szerint az ilyen élet habzsolók disznótestet kapnak következő életükben.

2021. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És amikor szottyadt golyóid és fogatlan aggastyán leszel, akkor is így gondolod majd?


Megáll az eszem, hogy kaja és nőkig jut az ember, ennyi a lelki világa...

2021. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is abban hiszek hogy a fold paradicsom es nem kell ennel jobbnak lennie, mert az unalmas, de en hiszek a reinkarnacioban.
2021. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!