Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetek sátánista?

Hogy lehetek sátánista?

Figyelt kérdés
Az egesz csaladom katolikus keresztény én is katolikus vagyok és katolikus iskolaba jarok de megis sokat olvastam a satanistakrol és ugy döntöttem hogy en is az akarok lenni mit csinaljak
2021. szept. 13. 15:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
Keress fel egy orvost.
2021. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
A wikipédia szerint, már az is az aki ateistának valja magát. Te mit értesz azon, hogy sátánista?
2021. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél sátánista.. A sátán helye a pokolban van.. Ne akarj odamenni..


Imádkozz mint a családod és hallgass a szüleidre, őrangyalodra (mindenkinek van)..

Isten áldjon.

2021. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Azért ezzel óvatosan kérdező. Ha már megtértél és visszamész a sátánhoz, akkor neked már nincs visszaút, nincs még egy megtérés. És ha valóban aktív sátánista akarsz lenni, akkor előre szólok, hogy kemény életed lesz, mert a sátán végigver rajtad rendesen.


Ha még nem tértél meg, akkor eleve sátánista vagy.

2021. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Én nem ajánlom a satanizmust. Vagy pokol lesz belőle vagy exorcizmus amibe belehalhatsz és akkor is lehet odakerulsz. A Diavol megszálljáma a lelkedet és nem önmagad leszel. Eléri hogy karomold Istent meg más bűnöket tegyél. Reformatuskent nagyon is hiszem az ördög általi megszállottságot ami nem válogat vallás meg nemzet szerint. Elég baj hogy a peotenstansak nem hiszik de én tudom hogy létezik. Hasatanizmusmal foglalkozol avval.a lelkedet eladó neki és biztos hogy megszállják a lelkedet, ha nem ő akkor valamelyik demonja.
2021. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

aki bibliai sátánt szereti és elhiszi, hogy létezik az elsősorban keresztény :D


de most nem mennék bele a dolgokban, mert nem hiszem te tudod mit akarsz

2021. okt. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelmes válasz ugye?

De lepontozás igen...

Írj priviben, miért akarsz...

2022. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyél keresztény! Az ugyanaz!
2022. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugyanaz :DDD
2022. febr. 3. 14:12
 10/13 A kérdező kommentje:

Isten sose segített nekem.


Na vajon miert? Mert kitalacio....

2022. febr. 3. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!