Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért baj ha valaki bigott,...

Miért baj ha valaki bigott, fanatikus keresztény?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a típus nagyon tud bántani másokat. Mert az ilyen hírből sem ismeri a szeretetet.
2021. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert hiányzik belőlük a tolerancia más emberek hozzállása, világlátása iránt. Úgy gondolják, hogy csak az és csak úgy lehet jó, ahogyan ők maguk gondolják, csinálják a dolgokat, és ha ettől más egy kicsit is eltér, akkor azt sátánfattyának meg hasonlóknak bélyegzik meg.

A legnagyobb baj, hogy az ilyenek akár erőszakkal is hajlamosak rákényszeríteni másra, másokra a hitüket, világnézetüket, ha ehhez elegendő hatalmat kapnak a kezükbe.

2021. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A gyerekeinek hidd el baj.

Egyébként gyakran ártalmatlan emberek, akik csak friusztrálják az arra érzékenyeket.

2021. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem baj ha bigott csak ne legyen katolikus vagy ortodox. Én református vagyok és egy refi bigottal jobban szót tudnék érteni. Nem tartana pogánynak.
2021. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

#4

Jó, de te pogány vagy, ezzel nem lehet mit kezdeni.

2021. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

"Én református vagyok és egy refi bigottal jobban szót tudnék érteni."

Az ember a hasonszőrűekkel érti meg magát a legjobban.

2021. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vagyok pogány. Keresztény Református vagyok aki le van konfirmálva.
2021. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
És egy bigott refivel csak elvolnék. Elbeszélgetni miért is rossz a tomjen meg a szenteltvíz és a többi dolgokat a katolikusokrol meg az ortodoxokról. Nem.a szemükbe mondanánk csak a házuk mögött. Szemükbe mondanánk rosszul esne nekik és keresztény református nem seri meg a másikat.
2021. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7# Semmit sem jelent a konfirmációd. Nincs benned szeretet semmi, ez látszik az összes kommenteden. Ítélkezés annál több.
2021. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Mint írták, NEM BAJ HA BIGOTT, CSAK NE LEGYEN KATOLIKUS!

Azok őrültek.

2021. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!