Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon félek ,hogy megszállnak...

Nagyon félek ,hogy megszállnak a démonok ,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam azokat szállják meg leginkább akik érdeklődnek irántuk meg hasonló.

Nos én mostanában eléggé elhagytam Istent. Minden szerettemmel valami rossz történik és kérdezem én hol van ilyenkor Isten?

Vagy tegyük fel hogy valakire haragszik de mondjuk a most született gyereke hal meg pedog nem is tett semmit.

Mindenki zargat és ugyanúgy hiszek Istenben és nem fordultam el tőle csak haragszom hogy miért nem segít soha.

Ritka pillanatok egyike amikor ott volt és tényleg jó napom volt....

De mostanában nagyon érdeklődök a Sátán iránt. Eszemben sincs átállni,Isten hívő vagyok,viszont imádom a róla szóló híreket olvasni.

Most megszállhatnak?



2021. szept. 24. 20:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nem magától a megszállástól félek hanem hogy nem az én agyam fog irányítani.

Egyik reggel karmolások voltak rajtam és kinyílott a szekrényajtó.

Amúgy az rossz meg a karmolás is lehet bármi oka de azért pars

2021. szept. 24. 20:29
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Már benned van a félelem démona.
2021. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Menjél.paphoz de ne a refihez. Azok nem hisznek ebben. Egy ortodox vagy egy római katolikus paphoz.
2021. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
hány éves vagy hogy még mindig hiszel a képzeletbeli barátaidban? nőlj fel
2021. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem léteznek, semmilyen varázslás meg természetfeletti dologtól se félj mert ezek mind kitalációk.
2021. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Imádkozz. Szerinted ki fogja neked a démonokat megfékezni? Csak Isten képes rá, az ő segítségét és védelmét kell kérni. Ha gyenge a hited, menj paphoz.

És természetesen hagyj fel azzal, amit csinálsz, ne érdeklődj a Sátán iránt, mert felteszem nem akarod, hogy ő is érdeklődjön irántad.

2021. szept. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Imádkozd a rózsafüzért! Kérj Szentmisét magadért, családodért!
2021. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Hívd segítségül Jézus Krisztus nevét, amikor rádjön a félelem, az Ő nevének segítségül hívása minden démont elűz.

Imádkozz Istenhez, hogy segítsen megőrizni az ép elméd (én is szoktam ezért imádkozni néha :) )

János 1. levele szerint "Isten szeretet". Isten jó, Jézus is ezt tanította, ezt jó lenne ha tudatosítanád.

2021. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Hívd segítségül nevét és megmenekülsz! Jézust hívd segítségül, mert ő az összes démon felett diadalt aratott. Ha egyedül kevésnek érzed magad, keress fel egy lelkészt pl. hit gyülekezetből vagy valami olyan közösségből ahol hisznek abban, hogy a démonoktól Jézus ma is meg tud szabadítani.
2021. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%
Én is imádkozom érted kérdező!
2021. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!