Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kérjek jelet Istentől?

Hogyan kérjek jelet Istentől?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Máté 16:4 HUNK

E gonosz és parázna nemzetség jelt kíván; és nem adatik néki jel, hanemha a Jónás prófétának jele. És ott hagyván őket, elméne.

2021. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
elméne... az b+, elméne
2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem
2021. okt. 1. 19:46
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Hogy-hogy hogy? Kérjed bátran imában a jelet. Tapasztalatom szerint szinte bármire lehet kérni jelet, de az Úr nem csípi, ha eldöntendő kérdést teszel fel neki, és gyakran megdolgoztat a válasza megértése.
2021. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#5 Mi lenne ha ápolgatnád anyukádat ahelyett hogy ide irkálod az érdemtelen baromságaidat?
2021. okt. 1. 20:29
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, és küld is. Úgy szoktam beszélni hozzá, mint az apámhoz (de nagyobb tisztelettel), saját szavaimmal. Egyszer kérdeztem csak olyat, ami már olyan volt, hogy nem voltam benne biztos, hogy választ kaphatok rá (meghalt az az ember, akit az emberek között legjobban szerettem) és megkérdezem, hogy mi lett vele, hogy ugye nem került a pokolba. Nagyon hamar választ kaptam és olyan egyértelműt még soha sem. Viszont csak akkor kérdezek, illetve kérek jelet, ha nagyon törik-szakad minden.
2021. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
#6 végre egy IGAZI keresztényi komment!!!
2021. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
#8 Kérdezőnek igazat adok, már unalmas hogy minden kérdés alá oda trollkodtok
2021. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bárhogy kérhetsz, érteni fogja a kérésed.

Aztán vagy teljesíti - vagy nem.

Akkor teljesíti, ha az ő akarata is ugyanaz.

2021. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Akkor teljesíti, ha az ő akarata is ugyanaz"


Mondjuk akkor minek kérni bármit, ha úgyis csak azt teljesíti amit egyébként is teljesítene?

2021. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!