Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik itt dobálóznak azzal...

Akik itt dobálóznak azzal hogy a másik sátánista azoktól kérdezem hogy ők bűntelenek hogy ilyen jelzőkkel illetnek másokat?

Figyelt kérdés
Újszövetség szerint már az is sátánista aki egy kis parancsolatot megszeg szóval nem értem mire fel dobálóznak itt ezzel a jelzővel
2021. okt. 7. 15:02
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
49# Mondta Jézus a latornak a kereszten, hogy sajnos ő nem üdvözül, mert nem tartotta be a törvényeket és még gyilkos és tolvaj is volt? Ha nem mondta, akkor mit mondott és mi történt, amiért ezt mondta?
2021. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező amire te folyamatosan hivatkozol:


17Ne gondoljátok, hogy azért jöttem, hogy érvénytelenné tegyem a törvényt vagy a próféták tanítását. Nem azért jöttem, hogy érvénytelenné tegyem, hanem hogy betöltsem azokat. 18Mert bizony mondom nektek, hogy amíg az ég és a föld el nem múlik, egy ióta vagy egy vessző sem vész el a törvényből, míg az egész be nem teljesedik.

Míg be nem teljesedik.

Mikor, és hol teljesedett be?

A kereszten. Jól mondod, Jézus azért jött hogy be teljesítse. Mi volt a kereszten az utolsó szava? "Beteljesedett".

2021. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

"Ez az igevers arra sarkall hogy be kell tartani. Vajon az adventisták miért tartsák a szombatot? Mert ők is tudják hogy nem szűnt meg"

Ilyen szintű érvelést én is tudok hozni: A reformátusok nem tartják a szombatot, mert tudják, hogy nem kell

2021. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
#53 reformátusok a széles uton járnak ami pusztulásba vezet
2021. okt. 8. 09:08
 55/57 A kérdező kommentje:
#53 Szombat nem szünt meg és nem a vasárnap a nyugalomnap hanem a Szombat a tizparancsolat szerint is szóval szerintem ebből egyértelmüen eldönthető ki az aki rossz uton jár
2021. okt. 8. 09:08
 56/57 anonim ***** válasza:

"reformátusok a széles uton járnak ami pusztulásba vezet"

Haldd hát a hasonló szintű érvelést: te jársz rossz úton, ami a pusztuláshoz vezet


"Szombat nem szünt meg"

Valóban nem, minden héten van szombat, de a szombat, ahogy a Biblia írja szövetségi jegy Izrael és Isten közt, ránk nem vonatkozik.

Istenért lehet nyugalomnapot tartani, de sem a reformátusok, sem a katolikusok nem gondolják, hogy a nyugalom nap tartása üdvözít.


"ebből egyértelmüen eldönthető ki az aki rossz uton jár"

Igen, könnyedén belátható, hogy te jársz rossz úton

2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

"Valóban nem, minden héten van szombat, de a szombat, ahogy a Biblia írja szövetségi jegy Izrael és Isten közt, ránk nem vonatkozik."


Ez egy végtelenül ostoba dolog, akkor miért tartsák a pünkösdisták és az adventisták is?

Ez egy szerződés és a feltétele hogy megtartod a Szombatot ha nem akkor nem mondhatod el magadról hogy Jézust követed.


"Igen, könnyedén belátható, hogy te jársz rossz úton"


Ez a te kényszerképzeted ennek ellenére a Biblia tökéletesen ellentmond neked mivel még Jézus is betartotta a Szombatot nem csak a tízparancsolatban van benne. Van Shabbat és nem szünt meg akár tetszik akár nem.

2021. okt. 8. 09:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!