Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik keresztény vallási...

Melyik keresztény vallási irányzat (ha keresztény) lehet ez?

Figyelt kérdés

Annyi rémlik belőle, hogy nem hisznek a szentháromságba, tehát Jézus isten prófétája, de halandó ember. Vannak, akik hisznek újraszületésben, de vannak akik meg nem. Tehát ez se egységes hit, nincs hitvallásuk, se szentségek emiatt keresztelkedniük se kell, mert szerintük maga az élet a keresztség.


Tehát ez se egységes, alsó hangon emberfüggő hogy ki mit vall, és a lelkiismereti szabadságot a dogmák felett helyezik el. A keresz nekik az élet terhét jelenti.


Még azt hiszem valami olyan kinézetű templomjuk van, ami a teteje zöld, a közepe és az alja fehér. Ahol lakom van ilyen templom.


Melyik keresztény felekezet lehet ez? Ha keresztény...



2021. okt. 10. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyesmi az a templom?Ha igen akkor unitárius.

2021. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hitelveik alapján unitárius.
2021. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Unitárius. Nem is értem miért nem térnek meg.
2021. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mit értesz azon, hogy "nem térnek meg"?
2021. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1#esnek:


Igen pont ez az a templom amiről írtam... Köszönöm a többieknek is. Ma is tanultam valamit!

2021. okt. 10. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Azt értem hogy kellene higyjenek.a kereszténysegben hogy Jézus Isten fia meg a Szentháromságban. Tiszta szégyen hogy protenstans vallásnak van minősül e pedig velünk Reformátusoknál 1 évtizedben se emlegetheto.
2021. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!