Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy tegnap éjjel...

Lehetséges, hogy tegnap éjjel megkísértett a Sátán? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy megpróbált elcsábítani egy krisnás lány, hogy lépjek be a szektájába. Ilyen indiai fűszerolajokat kent a hajába, hogy vonzóbb illatú legyen.


Az ördöggel találkozhattam?



2021. nov. 13. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha lány vagy akkor igen.

De az a krisna vallás is Isten megcsúfolása. Már elnézést ha valakit ez sért.

2021. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy álom volt.
2021. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Én szoktam foglalkozni álomfejtéssel hobbiból; de ez szerintem is csak egy álom volt. Vagy, máshol/máshogy kell keresni a jelentését. Nem biztos, hogy jól értelmezted a szimbolikát. És az se biztos, hogy én jól fogom tudni. Szerintem ez valami új barátsággal kapcsolatos lehet -ez meg most nem logikából, hanem intuícióból jött.- ne bízz meg szerintem feltétlenül akárkiben, tehát, ha jön egy új barát az életedbe mostanság, vagy már lehet,hogy meg is jelent, na , szóval, ha tehát mostanság ha jön egy új barátság neked, akkor ne tárd fel neki legmélyebb lelki bugyraid, hanem azért minden aprót amik ilyen nagyon belső érzéseid; arról azt hiszem, ne nagyon beszélj vele. szóval fullra nem kell neki megnyílni, szal legyél óvatos. énnekem most valmai ilyesmi jött le; de ez nem biztos, de azért járj nyitott szemmel, legyél óvatos, nem kell megosztanod minden egyes dolgodat, mert vigyázzál, nehogy visszaéljen vele, kibeszélje a hátad mögött, és akkor az neked rosszul eshetne.
2021. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"ne bízz meg szerintem feltétlenül akárkiben, tehát, ha jön egy új barát az életedbe mostanság, vagy már lehet,hogy meg is jelent, na , szóval, ha tehát mostanság ha jön egy új barátság neked, akkor ne tárd fel neki legmélyebb lelki bugyraid, hanem azért minden aprót amik ilyen nagyon belső érzéseid; arról azt hiszem, ne nagyon beszélj vele. szóval fullra nem kell neki megnyílni, szal legyél óvatos. énnekem most valmai ilyesmi jött le; de ez nem biztos, de azért járj nyitott szemmel, legyél óvatos, nem kell megosztanod minden egyes dolgodat, mert vigyázzál, nehogy visszaéljen vele, kibeszélje a hátad mögött, és akkor az neked rosszul eshetne."


Tanácsolná bárki ennek az ellenkezőjét bárkinek, akinek jót akar?

2021. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy álom volt.

De ezen felül a Sátán szinte folyamatosan megpróbál megkísérteni mindenkit. Észre sem veszi az ember, csak utólag.

2021. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Pinája szőrös volt?
2021. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
#6, lényeges kérdés :) egyébként tényleg érdekes lehet abból a szempontból, hogy le is akart-e volna feküdni vele, hogy olyan módon kísértette-e volna meg. :)
2021. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

A hindu detektor szerint, lehet hogy igen. Most még nem érzed, de volt olyan ledokumentált eset, hogy valaki indiában ébredt és nem is tudta hogy hogyan...

Aznap egy fokkal melegebbet mértek a pokolban🤭

2021. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen, ez a Sátán volt, mindíg így kezdődik. Vigyázz, mert a következő alkalommal már le akar szopni! Állj neki ellent!
2021. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Hogyha valóban a sátán volt akkor légy boldog nagyon nagy megtiszteltetés.

Még a mély híveihez sem megy el személyesen általában. Valószínűleg nagy terve van veled.

2021. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!