Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha azon agyalok, hogy ma...

Ha azon agyalok, hogy ma éjjel a takaró alatt titokban Minecraftozok, az a Sátán kísértése, és ne tegyem?

Figyelt kérdés

Volt már többször is, hogy telefonoztam lámpa oltás után, meg ettem, rádiót hallgattam az ágyamban. De ez bűn? Nem szabadna amúgy ilyeneket nekem.

Mit tanácsoltok? Nagyon nehezen alszom el és addig is unatkozom csak. Valamivel elkéne foglalnom magam.



2021. jan. 26. 07:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A szuleid elvakult vallasosok? Ha jot akarsz, nem foglalkozol veluk. Egyik dolog sem bun, amit leirtal.
2021. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vallásosak! Köszönöm.
2021. jan. 26. 08:18
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne bűn? Persze jó lenne rendesen aludni meg igaz, hogy mindig Istent kell keresni, de ne félj emiatt, nem vagy bűnös :). Mért gondolod, hogy ne mszabad?
2021. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem lámpaoltásig tolod a gépet/telefont könnyebben elalszol. Ezeknek a bámulása rossz hatással van az alvásra, szóval egy jo félórával előtte azert tedd le őket. Az is sokat tud segíteni benne ha nem máson agyalsz. Ha valamin gondolkodsz az ébren tart, próbálj meg kizárni mindent és az alvásra koncentrálni
2021. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jó ötlet #4! Csak már próbáltam és mindig elkalandoznak a gondolataim.
2021. jan. 26. 09:19
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

hajnali 3-kor ne Minecraftozz...

Amint lemész egy bányába, vagy találsz valami hegységet, retkes cobblestone-ból lesz egy kereszt a falban, amiről először azt hiszed, hogy egy sima dungeon. Közben a seed átáll magától 666-ra és egyszercsak... benyit a szobádba a sátán...


DE! Ilyen nem létezik! Nem bűn éjjel telefonozni, de nem ajánlott, mert a (képernyőből a retinára jutó) kék fény hatására melatonint kezd termelni a szervezeted, amitől nem tudsz aludni és fáradt leszel másnap.

2021. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hajnali háromkor nem is szoktam!😁 De a rádió vagy zene hallgatás is ilyen rossz hatással van?
2021. jan. 26. 09:33
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát éjjel nem ajánlatos csinálni, csináld nappal tanulás közben. Éjjel csak rontja az alvás minőségét!
2021. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na de akkor mit csináljak amíg nem alszom el és lefáraszt annyira, hogy el tudjak aludni? :D
2021. jan. 26. 09:38
 10/27 anonim ***** válasza:
61%

hát fizikai munkát, öregem...

(ne sértődj meg)

Valami mással, mint telefonozással, mert az elektronikai eszközökkel kicsit "máshogy" fáradsz el

2021. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!