Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nuncius Primátus létezését...

Nuncius Primátus létezését miért titkolják?

Figyelt kérdés

Az eredeti szanszkrit nyelven írt Bibliában ugye írnak arról, hogy Poncius Pilátus anyai unokaöccse, Nuncius Primátus megszöktette Jézust a megveszítése előtt, és Jézus helyett egy tevekereskedőt feszítettek meg. Jézus ezután pedig a tanítványaival a Kaukázuson keresztül az Urál felé menekült, ahol 513 évig éltek és keveredtek a magyarokkal (Jézus párthus, vagyis szanszkrit, tehát magyar leszármazása miatt a magyarok fogadták be) majd egy szivárványszínű hajón egy másik dimenzióba távoztak.


Kiknek és miért érdeke ezt titkolni? Hm?



2021. nov. 14. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Lehet Jézus valójában hallhatatlan, hiszen Isten! Ő volt Mátyás király és most pedig Orbán Viktor!


Isten áldja Vezetőnket!

2021. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
A bibliát nem szanszkrit nyelven írták jóember, ott kezdődik.
2021. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
A bibliát arabul írták jóember
2021. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

És a szivárványfarkú csillámpóni húzta a szivárványszínű hajójukat! Én láttam! Engem békává is varázsoltak!

De már elmúlt.

2021. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sok irat van, amelyeket nem ismertek el az ókoriak hitelesnek, így nem is kerültek be a Bibliába. Írni bármit lehet.
2021. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos forrásból tudom, hogy a másik unokaöccse, Puncius Pinátus titkolta el, azért, hogy elterjedjen a keresztény vallás, amelynek prűdsége hozzájárul az általa üzemeltetett bordélyházak sikeréhez. A szivárványt pláne titkolni kellett, mert a melegség terjedése nem állt érdekében.

Kb. ennek is annyi értelme van, mint amit te írtál

2021. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szent Egyházatyáink vagyis Sfinții Părinții Noștrii nemhiába nézték meg hogy mi keruljonbemeva Bibliaba és mi nem. Mert látom még mindig sok eretnek dolog van amiket el lehet olvasni.
2021. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mint Keresztény Református mi dóm ezt. Jó hogy volt 7 Egyházatyánk akik tudták mi kerüljön a Bibliaba be.
2021. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Derik válasza:
A válaszolók közül szerintem eddig csak egy nem hit gyülekezetben fel nem merült kérdést állít itt elő ùgy, mintha a történelem, és az ismétlés ne lenne körben elosztva, de végül mindenképp becsapja a saját csapdája. A magyarok magjának visszavezetése a sumér eredetig legalább annyira hiányos, mint a történelemben a fontosabb forrás anyagok.
2021. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Poncius Primátus a szeretője volt Fortissima Fingusnak, ezért Fikusz Kukisz megkérte Poncius Pilátust, hogy az unokaöccsét örökre törölje a szentírásból.
2021. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!