Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért bűn ellentétes neművel...

Miért bűn ellentétes neművel egy háztartásban élni ha nem feleség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mondjuk arra, hogy manapság csomó ember lakótárssal él, na meg már az együttélést se próbálják ki a házasság előtt, a szexet se, ennyi erővel ha meglátsz egy nőt miért nem kötelességed feleségül venni?
2021. nov. 16. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem az. Valamelyik szülőd pl kapásból ellentétes nemű volt, és gyaníthatóan egy háztartásban éltél vele is.
2021. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem bűn, akkor bűn, ha nem csak egy háztartásban élsz vele, de kufircoltok is.
2021. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Egy háztartásban? Ez miért bűn, ki mondta? Én szobát bérlek egy 7 szobás házban, vannak nők is egyik anyám lehetne. Egy "háztartásban" élni nem azt jelenti mi rendszeresen dugunk!

Itt nem az együttélésről van szó, hanem a szexről

2021. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1. Igen ezt még én is megmondom, hogy az rokon, de oké szerinted nem az, de a vallás szerint az.
2021. nov. 17. 05:29
 5/23 A kérdező kommentje:
2021. nov. 17. 05:32
 6/23 anonim ***** válasza:
A vallás szerint se bűn, legfeljebb te forgatsz ki dolgokat
2021. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ember én forgatok ki dolgokat, konkrétan elmondja egy pap de itt lassan megkapom hogy az orgia oké xD
2021. nov. 17. 18:14
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
A videoban az az atya egyértelműen a szexre gondolt csak nem akarta kimondani. Nem is kellett neki gondolom szinte mindenkinek lejött nem kell ezen fentakadni. Még a papok is közös háztartásban élnek másokkal nem erről van szó, nem bűn, ha a pároddal élsz együtt de hát valljuk be ha szeretitek egymást és nem vagytok durván önkontroll feketeövesei vagy Fundamentalistàn dogmákat követők nem realis , hogy parok egy háztartásban kibírják nemi élet nélkül. Nem volna egészséges hozzáállás egyébként sem
2021. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Igen, vagy kiforgatod, vagy debil vagy.

Teljesen egyértelmű amit mond, mert részletezi is, amennyire lehet egy ilyen rövid adásban. Hodász itt arról beszél, ha valaki a barátnőjével él együtt, idézem "életvitelszerűen csinálom", ki is emeli, hogy "a tízparancsolat tiltja", tehát paráznaság.

Ha valakinek ellenkező nemű lakótársa van, de nincs köztük szexuális viszony, azzal nincs semmi baj. Sőt ellenkező nemű szülővel, testvérrel is általában együtt élnek az emberek, egy háztartásban.

2021. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Együtt élsz a barátnőddel" Ebbe benne van hogy a barátnő oké, az együttéléssel van szó, a szex ide nem tudom hogy jön, mivel ahhoz együtt se kéne élni elég egy délután bőven. Meg persze egy pap aki a nemi életről is készít videót nyilván itt ennyit mondana, az együttélés nem jelent szexet, nem tudom ezt hogy rakjátok össze.

Persze lehet úgy, hogy aki nem házasodik meg az mindenkivel dug össze vissza, én is megkaptam már, hogy olyan nincs, hogy valaki házasságon kívül dug, mert akkor az össze vissza dug, ne hazudjak..

2021. nov. 17. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!