Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én tapasztalom, hogy a...

Csak én tapasztalom, hogy a keresztények simán elítélnek ha más hitet gyakorolsz, viszont ha ők kapnak kritikát vérig vannak sértve?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Van, aki igen, van, aki nem. Az általánosítás elég ostoba dolog.
2021. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Igen. A katolikusok meg az ortodoxok ilyen emberek akik nem ismerik el a hibáikat csak.a reformátusokat gyűlölik.
2021. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
De a reformátusok nem olyanok.
2021. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Végletek vannak. Azok ítélnek el másokat könnyen, akik maguk sem túl stabil és boldog emberek szerintem. Belőlük sok van.


Viszont van nagyon sok pozitív tapasztalatom is, a keresztény emberek között sok intelligens ember is van.


De azt kell mondanom, hogy az ateisták között általában véve nagyobb toleránciát tapasztaltam az Iszlámmal kapcsolatban.

2021. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

Igazság az, hogy sokszor azt tapasztalom, hogy amikor a keresztények azt mondják hogy szeretik a másik embert. Azt valójában úgy kell érteni, hogy akkor szeretnek ha te is keresztény vagy !

Néha süt a gyűlölet a monitoromból amikor egyesekkel beszélgetek itt komolyan :D


Tisztelet a kivételeknek, mert vannak.

2021. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Én ateista vagyok, de akiket ismerek keresztények,teljesen normálisak, és elfogadjak az én nezeteimet.


#4 Az iszlám vallás az alja az összes vallás közül .

2021. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vajon keresztény e az, aki annak mondja magát?

Vagy épp hol tart a megszentelődés útján?

Minden ember más.

2021. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

tudod vannak itt kommentek amik néha megemlítik a "keresztény szeretetet"


mellesleg a kereszténység a leg passzív agresszívabb vallás, mit vársz a követőitől


mióta elkezdett csökkenni a számuk egyre jobban érzik "elnyomva" megakat, mert nincsenek többségben és minden random dologra hivatkoznak

2021. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Én olyan helyen éltem sokáig, ahol nem jártak misére az ott lakó többség. Soha egy rossz megjegyzést nem kaptam azért, hogy miért járok templomba. Ellenben a templomosoktol annál inkább, hogy a családom, fiam miért nem járnak. Hogy engedhetem ezt meg? Egy szintén anyuka ismerősöm úgy be támadott miserol kijovet, hogy csak néztem. Tehát attól, hogy valaki keresztény meg nem feltétlenül toleráns jó ember. Igen az ateisták jobbak! Más vallások képviselőiből nem tudok véleményt mondani.
2021. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

"Csak én tapasztalom, hogy a keresztények simán elítélnek ha más hitet gyakorolsz, viszont ha ők kapnak kritikát vérig vannak sértve?"


Csak te. Pont leszarjuk, hogy mi a hited. Szerintem fordítva van, te kötsz beléjük, ahogy most is szándékosan a vallási rovatba írtad a szánalmas kis provokatív kérdésedet

2021. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!