Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szeretnék megtérni és rátaláln...

Szeretnék megtérni és rátalálni Istenre,van valaki itt aki mélyen vallásos és segítene nekem? 21N

Figyelt kérdés
Most ez a vírus alatt nem igazán tudok elmenni templomba és beszélni senkivel,aki ebben jártas.Ha van valaki itt,aki igazán mélyen hisz Istenben és segítene pár kérdésembe és útba igazítana nagyon megköszönném.

2021. nov. 21. 21:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy kamu a kérdező!
2021. nov. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
10 és 11 es!Nem vagyok kamu egy normális kérdést tettem fel,és sokan válaszoltak,amit köszönök szépen. És a válaszom,hogy egy kis faluban élek itt csak református templom van.Nemtudom miért viccelnéj egy ilyen dologgal valószínűleg vannak ilyen emberek is,de nem kell látatlanban mindenkit le kamuzni.
2021. nov. 22. 08:26
 13/28 KZitus ***** válasza:
78%

#10

Nem kell mindig a rosszat feltételezni :-)

Nekem írt egy nagyon kedves, őszinte levelet :-)

2021. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Kedves kérdező!


Azt írod hogy van református templom a faludban. Akkor még is mi a probléma? Nem engednek be a helyi református templomba?

Egyébként ha kérdésed van akkor nyugodtan kérdez!

Senki nem tart vissza attól hogy feltedd a kérdéseidet!

Én úgy látom hogy generáltál egy olyan problémát, amely valójában nem is létezik!

Mire keresel válaszokat?

2021. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14es,először is köszönöm a válaszod.Az a helyzet,hogy még bizonytalan vagyok melyik templomba és közösségbe kellene tartozom.Itt gondolok a református,katolikus templomokra.Még keresem az utam úgymond.És szeretnék elnézést kérni nem szerettem volna semmilyen problémát generálni csak még egy kezdő vagyok,aki nemtudja hova tartozik csak szeretne keresztény életet élni
2021. nov. 22. 14:50
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Vidiripi


Problémát nem okoztál, maximum magadnak.

Mire keresel válaszokat?

2021. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet,hogy még bizonytalan vagyok melyik templomba és közösségbe kellene tartozom.Itt gondolok a református,katolikus templomokra."

Melyik felekezet szerint kereszteltek meg?

2021. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17 es, katolikusként vagyok megkeresztelve,de sose foglalkoztam úgy igazán a vallásal.Úgy gondoltam elég ha minden este imádkozom,és nagyon ritkán olvastam a bibliát.
2021. nov. 22. 18:10
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor elég kézenfekvő, hogy a legközelebbi katolikus templomba ellátogass, eljárj misére. Az ottani közösség tud ebben legjobban segíteni majd, illetve a pap, nem pedig az itteni emberek.
2021. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
18-as, az pont elég, ha katolikus vagy maradj annak. Amit érzel, az számít, a lelki fejlődést magadnak kell kialakítani, amihez Jézus segítségül siet, úgymond súg neked és érzed közelségét. A végén, amit mondasz, Ő mondatja veled. De ehhez nagy alázat kell.
2021. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!