Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények vagy kereszténybő...

Keresztények vagy keresztényből lett nem hívők egyet értetek ezzel az igével?

Figyelt kérdés

Hogy lehet így élni? Mikor éljen az ember? Akkor nem szabad bulizni, se szexelni, se mulatni, csak azért élünk imádkozzunk meg szenteskedjünk ne hogy élvezzük az életet ne hogy má mulassunk?! Mert elkárhozunk?! Csak dolgozzunk meg imádkozzunk meg adakozzunnk agyülikbe hogy a pásztor dőzsöljön?Gondolj Teremtődre ifjúságod idején, míg el nem jönnek a rossz napok, és el nem érkeznek azok az évek, melyekről ezt mondod: nem szeretem őket!

Prédikátor


2021. dec. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Ilyet már többször kérdeztél!

Tudjuk, hogy nem szeretsz adakozni.

2021. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tgt ***** válasza:
26%

Kérdező: nyugodtan élvezd az életet, a Biblia nem tiltja:


"Azért edd csak örömmel kenyeredet, és idd jókedvvel borodat, mert mindig az volt Isten jóakarata, hogy ezt tedd! Ruhád legyen mindig fehér, és fejedről ne hiányozzék az olaj! Élvezd az életet feleségeddel együtt, akit szeretsz, mulandó életed minden napján, amelyet Isten adott neked a nap alatt, mulandó életed minden napján, mert ez jutott neked az életben, és munkád révén, amelyet fáradsággal végzel a nap alatt."

2021. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 mivan ha nincs felesegem es bzi vagyok?
2021. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tgt ***** válasza:
20%
Akkor a partnereddel.
2021. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A troll kérdezi, húszezredjére.
2021. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a Bibliában a legigazabb dolgok a tautológiák


de még abban is van badarság

2021. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!