Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Írtál már papnak, lelkiatyának...

Írtál már papnak, lelkiatyának az interneten? Mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Találtam olyan oldalakat ahol lehet írni papnak és fel lehet tenni névtelenül kérdést. Én kérdeztem is több helyen, de sajnos nekem egyik helyen sem válaszoltak. Másoknak meg igen. Ezt onnan tudom, hogy ezek nyilvánosan kiírt kérdések és láttam, hogy felkerültek új, megválaszolt kérdések az adott honlapokra, bizonyos helyeken pedig e-mailben értesítést kap a kérdező ha megválaszolták a kérdését. Tény, hogy vannak honlapok, ahol nem igazán vannak új kérdések most sem, de valahol meg igen és nekem mégsem válaszoltak. Már több hete tettem fel a kérdésem.

Te csináltál már ilyet, hogy írtál az interneten valahova lelkiatyának egy kérdésedről? Olyan helyre, ami tényleg erre van kitalálva, hogy kérdezz ha szeretnél.


Nekem eddig egy lelkész sem válaszolt, pedig több helyen kérdeztem és volt, hogy e-mailben. Attól függ, hol mire volt lehetőség.

Az üzenetemben nem volt semmi sértő, mégsem válaszoltak nekem.


Ti kaptatok már valaha választ?



2022. jan. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Próbálj meg eggyel megismerkedni személyesen!

A miénkkel én messengeren szoktem dumálni. Most is épp írkált valamit.

Az is lehet hogy a kérdésed nem sértő a te szemszögedből, de egy pap máshogy látja. Vagy éppen nem annyira egyszerű rá a válasz mint gondolod, vagy szeretnéd.

Menj el egyhez személyesen! A híreszelésekkel ellentétben nem esznek embert! :D

2022. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Én is csak azt tudom írni, amit előző; tedd meg személyesen. Nálunk előző pap tartott felnőtt hittant, ahol bármit lehetett kérdezni, minden kérdésnek örült. Nyilván normális keretek között.
2022. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg próbáld meg valamelyik celeb papot.

Kiss Zsolt Attila, vagy Hodász András atyákat el tudod érni közvetlenül is.

2022. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azokon az oldalakon, amelyek élnek es vannak uj valaszok, kerdezd meg ezt. Kerdezd meg, hogy te miert nem kapsz valaszt (ird meg, hogy ekkor es ekkor kerdezted), vagy hogy mikor fogsz.


Lehet, hogy van valami magyarazata, akkor megmondjak. Vagy csak elnézték veletlenul, es akkor ujra megkeresik es valaszolnak.

2022. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!