Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia-, és az apokrif...

A Biblia-, és az apokrif írások (pl Énok könyve) által említett "óriások" (az angyalok által a földi nőkkel nemzett lények) a valóságban is léteztek?

Figyelt kérdés
Hatalmas termettel, furcsa testi jegyekkel (6-6 kéz- és lábujj, dupla fogsor), erőszakos-vérengző természettel?

2022. jan. 16. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehetne egy "nem tudom" lehetőség is..
2022. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Igen, léteztek. Ideje mindenkinek megtudni. 1. Ők játszottak el a mitológiai isteneket hogy a későbbi korok emberei őket imádják istenként. Ők csinálták a mitológiai legendákat és a bibliai történeteket is eljátszották hogy a Sátán az emberekkel elhitesse hogy a biblia hazug és átvették tőlük. Elfog a sírás mikrvarra gondolok hogy a római császár hány szentet kínzott meg és öletett meg mert nem tomjeneznek az ,,isteneknek,, akik nem istenek voltak hanem az átkozott nephilimek.

2. A földönkívüliek szerepét is a nephilimek játsszák el. El fognak jönni és jókat fognak cselekedni meg csodákat tenni hogy az emberek őket illetve az o istenuket imádják. Az emberek tudatlan ők, hitetlenek és még vannak vezetve. Meg a pápa is félre van vezetve.

Én 10 éves korom óta tudom az igasságot az istenekről hogy valójában kik, és idenrajottem a földönkívüliek kilétére is. És aki tudja ezt az kötelessége kiírni akkor is ha bezárják vagy üldözik mert az embereknek kell tudni az igasságot hogy tudjanak dönteni. Mi akik tudjuk mert ezt nem csak én tudom, nem hagyhatjuk a keresztény embereket tudatlanságban.

2022. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Anjutca... ezt nem kellett volna.

Én szégyenkezem helyetted is.

Biztos, hogy közös fajhoz tartozunk?

2022. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Úgy lenne helyes a kérdés, hogy “a valóságban is léteztek”, múlt időben. Mert napjainkban biztosan nem léteznek.
2022. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Félre olvastam, bocsi.
2022. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
O ra a bizonyitek >>> Michael Jordan :))) az isteni orias!!!
2022. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem létezek valószínűleg, nem véletlenül sorolták ezeket a könyveket apokrifek közé, részben pont az ilyen mitologikus túlzások miatt.

Egyébként hat ujj lehet, de az genetikai rendellenesség és nincs köze a mitológiához, tehát ennek lehet valóságalapja.

2022. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MDaniel98 ***** válasza:
37%
Nincs rá semmilyen régészeti bizonyíték, tehát a tudomány jelenlegi állása szerint nem.
2022. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Létezhettek, feltételes módban. Sok mindenre nincsen régészeti bizonyíték. Tehát egyértelműen nem mondhatjuk ki szerintem, hogy igen vagy nem, inkább az a kérdés, hogy az ember elhiszi-e.
2022. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Kérdés, hogy mennyire voltak óriások?

Ha még harcolni is tudtak, akkor bőven 2.5 m alatt kellett legyenek.

Azért ez is már elég meggyőző méret.

2022. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!