Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Apáca fogadalmi ünnepre...

Apáca fogadalmi ünnepre milyen ajándékot illik vinni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Valamilyen szobába való vallásos kegytárgyat. Vagy egy vallásos tartalmú könyvet. Esetleg egy szép kivitelű rózsafűzért.
2010. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első:

igen, csak arra gondoltam, hogy ilyenekből van/lesz nekik dögivel. Valami egyébre gondoltam, ami hasznos és szép is.

2010. szept. 9. 11:48
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
D. Diderot: Az apáca c. könyve
2010. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Esetleg egy térdeplőt, rá vagy az asztalára egy szép fehérhímzésű terítőt is vehetsz.

Az öcsém pap volt,(sajnos már meghalt) neki a szobájában volt egy állvány. Rajta egy nagyobb mnéretű Szűz Mária szobor,két gyertyával és egy kis virágvázával. De másik atyánál láttam egy hasonló házioltárt egy szép ezüst,álló kereszttel.

2010. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Első:

köszi a tippeket!

Nagyon nehéz jó ajándékot kitalálni, mert olyan kevés holmijuk van, ami csak az övék.

2010. szept. 9. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy kazetta amin keresztény-rock számok vannak
2010. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Fogadhatnak el ajándékot? Szerintem nem nagyon. Maximum a Bibliát, rózsafüzért.
2010. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
A Ferenciek terén van egy ilyen bolt, nagyon szép szentképek, Bibliák, rózsafüzérek stb. vannak. Nekem egy rokonom pappá szentelésére ajánlottak egy nagyon szép ezüstláncot, gyönyörű kereszttel. Ma is viseli. De lehet, hogy apáca nem fogadhatja el ezt, a szerzetesrendekben senkinek sem lehet magántulajdona, pláne értékes nem. Vegyél neki rózsafüzért vagy Szentek életét, annak biztosan örülne.
2010. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
A Diderot könyve eddig a legjobb válasz!
2010. szept. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Előző:


Valami kedves dolgot illik ilyenkor vinni, nem?

2010. szept. 16. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!