Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan származik, kitől ered...

Honnan származik, kitől ered ez a lentebb angolul is olvasható idézet? "Drága Istenem, szeretnék egy percet szánni arra, hogy ne kérjek tőled semmit, hanem egyszerűen megköszönjem mindazt, amim van."

Figyelt kérdés

Keresgéltem az interneten és bár elég sok helyen fent van angolul, de eddigelé nem találtam rá az eredetére.


"Dear God, I wanna take a minute. Not to ask for anything from You, but simply to say, Thank You for all I have."



2022. márc. 2. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de Blaise Pascalnak voltak ilyen mondatai. Krisztushívő volt. Nekem olyan pascalos ez a mondat is, de persze ez nem jelent semmit
2022. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Amen
2022. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként Leonardo Bonucci-nak, a Juventus játékosának jobb alkarján "olvastam" először ...
2022. márc. 2. 20:14
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Pedig én úgy tudtam, hogy szüntelenül kérjétek az Istent. Ha nem kértek nem kaptok.
2022. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez egyrészt nem válasz a kérdésemre, másrészt a nyelvtani egyeztetésben való értelemzavaró járatlanságot mutat, továbbá célt tévesztett a többes szám második személyű címzettje is.
2022. márc. 2. 23:14
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ennek nincs "hires ember" eredete, es nem idezet. ez csak egy klise.
2022. márc. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

"Pedig én úgy tudtam, hogy szüntelenül kérjétek az Istent"

Azt az imára írta az apostol. "Szüntelenül imádkozzatok", "legyetek hálásak , amitek van"

2022. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
7-es, de imádság alatt lehet ám kérni valamit. Én mindig úgy imádkozom. Valamikor büntetést kérek valakire, hogy jobb ember legyen, ez is kívánság. Mert ugye Isten nem ver bottal.
2022. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

> 2-es, 4-es, 7-es és 8-as !

A számomra teljesen érdektelen hozzászólásaik nem válaszok, hiszen meg sem kísérlik, hogy feleljenek a feltett kérdésre.

2022. márc. 3. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
9-es a hülye amcsik imádkoznak csak így...
2022. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!